Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Ercan Özkes "Ulusal İstanbul Medyası Gerçekleri Yazın"

Ercan Özkes "Ulusal İstanbul Medyası Gerçekleri Yazın"

E-posta Yazdır PDF

Ercan Özkes.

Mudanya, Güzelyalı, Zeytinbağı Bursasporlular Derneği 2. Başkanı Ercan Özkes yayınladığı yazılı basın açıklaması ile Bursa Atatürk Stadyum'unda oynanan Bursaspor Diyarbakırspor karşılaşmasının ardından ortaya çıkan istenmeyen görüntüleri ve tribünlerle, stadyum'un tahrip edilirken hiç bir şey olmuyormuşçasına yerlerinde oturan kulüp başkanlarını protesto etti.

Bursaspor kulübü saha kapatma cezası alması halinde faturasını kim ödeyecek diye soran Ercan Özkes mesaj nitelikli serzenişte bulunan Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Çetin Sümer’ yönetim kurulu ekibi basın sözcüsü, taraftarları adına Bursa'ya bir özür borcu olduğunu ifade etti. Ercan Özkes'in basın açıklamasını aynen yayımlıyoruz.

TÜRK FUTBOLU ADINA YAKIŞMADI.

BURSASPOR- FENERBAHÇE MAÇI SONRASI REZALETİN İKİNCİ PERDESİ DİYARBAKIRSPOR TARAFTARLARI, YÖNETİM KURULU ÜYESİ, ÜYELERİ TÜRKCELL SÜPER LİG BURSASPOR DİYARBAKIRSPOR MAÇI SONRASI YAŞANANLAR TÜRK FUTBOLU ADINA, DÜŞÜNDÜRÜCÜ!

İki spor kulübü Başkanları önünde Cumartesi gecesi oynanan Bursaspor & Diyarbakırspor Maçı’nda sonrası tribünlerde yaşananları Bursa Kentlilik bilincine yakışmayan hak etmediğimizi kendi adımıza Ülke ve Dünya kamuoyu gündemi meşgul edip gündem maddesi başlıca sorun Kürt açılım meselesi teröre alet edilmek istenircesine yaşananlar üzüntü verici tablo içinde yapılan futbol müsabakası en nihayetinde Üç neticeli bir oyun yani sahada mücadele edip hak edenin kazanacağı bir spor müsabakasıdır terörü lanetleyen sözcük içeren protesto aleyhte tezahürat tribün terörü gibi gösterilip kendini bilmez iki elin on parmağı geçemeyen Diyarbakırspor taraftar ve 2, 3 yönetim kurulu üyesi veya üyeler yenilen için dünyanın sonu olmadığı kazanan için de dış sahada bulunan rakibe misafir bulunduğu yeri kırıp dökme hakkı vermez’’ne yazık ki misafir takıma ayrılan tribünlerin maç sonunda haline bakıp utanmak lazım kendi evimizde misafirden sopa yemiş gibi Fenerbahçe müsabaka sonrası’ Diyarbakırspor mücadelesi ikinci bir rezalet.

Türk Futbolu adına düşündürücü!

Adamlar Ülke ve Dünya Gündemine oturan başlıca sorun gündem meşgul eden Kürt sorunu açılım ilgili gelişmeleri fırsat bilen mantık anlayışı fırsat bu fırsat bilip tribünlerde taraftarına sahip çıkıp örnek olması gereken yerde maç sonrası Başkan Yazıcıya tehditvari şekilde!"İkinci yarı Diyarbakır’da hesabını vereceksiniz? Kime verilecek hesaplaşırız? Hesap kimle görülecek! Yabancı saha değil" sanki kendi başına tek güç hâkim mesajı verircesine kırıp döküp spor kamuoyu yaratıp gündemi değiştirip haklı imiş gibi üstüne üstlük Bursaspor ceza almazsa takımı Ligden çekeriz başkan Yazıcı hak etmediği tepkiye maruz kalması düşündürücü olmakla beraberinde 2004–2005 yılı Beşiktaş spor kulübü yaşanan olumsuz tabloya, Diyarbakırspor kulübü camiası eklenmesi Türk futbolu için istemediğimiz tablo tamiri mümkün olmayan gelişme düşündürücü. Ayrıca Manisa deplasmanı Türkcell süper lig karşılaşması sahada mücadele edecek futbolcuları güveniyor ve başarılar diliyoruz.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 21 Ekim 2009 23:58 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU