Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi AKP'de adalet gitti, kalkınma bitti.Yaşasın rant

AKP'de adalet gitti, kalkınma bitti.Yaşasın rant

E-posta Yazdır PDF

HYP Mudanya İlçe Başkanı Ömür Tantekin

Halkın Yükselişi Partisi (HYP) Mudanya İlçe Başkanı Ömür Tantekin yaptığı yazılı basın açıklamasında ülkenin baştan başa kayırma, yolsuzluk ve hukuksuzlukla kaynadığını iddia ederek, basına, ulusal medyaya ve sanal olduğunu iddia ettiği muhalefete yüklendi.

HYP İlçe Başkanı Ömür Tantekin'in "AKP'de adalet gitti, kalkınma bitti.Yaşasın rant" satırlarına yer verdiği basın açıklamasını aynen yayımlıyor takdiri Mudanya kamuoyuna bırakıyoruz.


Kent Meydanı Oldu Rant Meydanı

Ülke baştan başa kayırma, yolsuzluk, hukuksuzlukla kaynıyor.Yağdanlık olan partimatik basın ve ulusal medyanın bazıları bu duruma yardım ve yataklık ediyor.  Konuşma özürlü sanal muhalefet ise söylemde başka eylemde başka. Ne kendine güveniyor ne de halkına güveniyor. Mudanya'yı yönetenler neyin sorumlusudur? Bir Mudanyalı olarak tek ifade etmek istediğim samimiyete ve dürüstlüğe olan hasretimizi dile getirmek Mudanya'da konuşulanları dillendirmektir.


Mudanya'nın Vitrini Kent Meydanı

Güldür güldür geldiler icraatları ile güldürüyorlar. Kent Meydanı'nın neresine dönerseniz dönün rantı görürsünüz. Alaca Karanlık Partisi'nin yalan rüzgarı dizisinin masalcı dedesi başkanımız diyorki:

"Uygulamaların hepsi yasal belediyecilik yasalarına yasalarına uygun ama bunlar yasa değil kafa sorunu"

Zulümlerin en alçakçası kanunların gölgesinde yapılandır. AKP'de adalet gitti, kalkınma bitti. Yaşasın rant. Görülen o ki, müzakereye açık bir siyasi kültür yok.

Aşağıdan yukarı icazet, yukarıdan aşağı biat kültürü ile Mudanya heba ediliyor. Mudanya'da öyle bir görüntü oluştu ki sanki darül harpte gibi buldukları ganimeti yağmalıyor gibiler. Vicdanların köreldiği toplumlarda ahlak biter, ahlakın bittiği yerde inançlar alınır ve satılır. Birileri bizi aldatır. Aklımızı kiraya vermeden gözümüzü dört açalım.

Son Söz: Kral çıplak hemde anadan üryan
Ulu Önderin Sözü: Bir Ulusun bireyleri düşünür olmadıkça, kitleler istedikleri yöne çekilebilir.  M.Kemal Atatürk.

 

Ömür TANTEKİN
HYP Mudanya İlçe Başkanı

Son Güncelleme ( Perşembe, 22 Ekim 2009 00:00 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU