Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi İki Müzik Topluluğunun Muhteşem Konseri

İki Müzik Topluluğunun Muhteşem Konseri

E-posta Yazdır PDF

Barış Festivali Konserinden bir kare Solist Şenol Bilir 2009

Mudanya Mütarekesinin 87. yılı kutlama etkinlikleri kapsamında, Mudanya Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu ve Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Topluluğu Uğur Mumcu Kültür Merkezinde bir konser verdi.

Şef Mustafa Can eşliğinde iki sanat müziği topluluğunun birlikte sahne aldığı konsere, Mudanya Belediye başkanı Hasan Aktürk, Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kartal Saldırış, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Er, Mudanyalı sanatçı Doç. Serdar Öztürk, Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülşen Dağlı ve Mudanyalılar katıldı.

Solo ve koro yaklaşık 30 parçanın seslendirildiği konserde sanatçıların bireysel performansları konsere katılanlara unutulmaz bir akşam yaşattı. Konser sonunda seslendirilen 10. Yıl Marşı ile konserlerine son veren sanatçıları izleyenler uzun bir süre ayakta alkışladı. Barış Festivali etkinliklerine katılımlarından ötürü Mudanya Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu Başkanı Mehmet Karadağ ve Şef Mustafa Can’a plaketlerini, İl Genele Meclis Üyesi Hasan Er ve Gülşen Dağlı verdi.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 28 Ekim 2009 10:36 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU