Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Rıza İşinibilir "Dernekler Birleşti Haberi Yalan"

Rıza İşinibilir "Dernekler Birleşti Haberi Yalan"

E-posta Yazdır PDF

Soldan Rıza İşinibilir ve Mehmet Karadağ

Mudanya Musıki Derneği Kurucu Başkanı Rıza İşinibilir her Cumartesi akşamı saat 20.05'te FM 107.1 mhz. Radyo POYRAZ'da yayınlanan Öner Kıran'ın hazırlayıp sunduğu  Gündemin Sesi programına konuk olarak Mudanya Belediyesi Kültür ve Sanat Derneği ile birleşme haberlerini yalanladı.

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Rıza İşinibilir, Mehmet Karadağ'ın dernek üyelerinin "birleşme istemiyoruz" şeklindeki imzalı beyanı ve olağanüstü kongre isteğine rağmen tek başına yanına tek bir kişi bile almadan Mudanya Belediyesi Kültür ve Sanat Derneği ile görüşmelerde bulunarak Mudanya Musıkı Derneği'nden ayrıldığını ifade etti.

 

Birleşme Fikri Belediye Başkanımıza Ait Değilmiş !

İşinibilir Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk ile yaptıkları görüşmede Başkan Aktürk'ün iki derneği birleştirmek gibi bir düşüncesi olmadığını fakat Mehmet Karadağ'ın "iki dernek birleşmek istiyor" şeklinde başkanı yanlış bilgilendirdiğini öğrendiğini belirtti.

Mehmet Karadağ Ne Yapmak İstiyor Anlamış Değilim.

İşinibilir, Mudanya Musıki Derneğinde yerel seçimlerden hemen sonra yaşanan başkan değişikliğinin de yeni başkan Mehmet Karadağ tarafından dernekler masasına bildirilmediğini yasal olarak halen kendisinin başkan gözüktüğünü, fakat dernek defter ve evraklarının Mehmet Karadağ'da olduğunu ve ısrarla kendisine teslim edilmediğini vurgulayarak Mehmet Karadağ'ın ne yapmak istediğini anlayamadığını söyledi.

Olağanüstü Kongre Yaparak Belirsizliği Bitireceğiz.

Gereken girişimlerde bulunarak olağanüstü kongre yapacaklarını ve bu belirsizliğe son vereceklerini belirten İşinibilir Belediye Başkanı Hasan Aktürk'e desteğinden dolayı teşekkür etti.

Haber Yalandır. Birleşme Yok.

Mudanya yerel basınında yer alan bazı köşe yazılarından birleşme haberlerini öğrendiğini şaşkınlık içerisinde ifade eden İşinibilir, köşe yazarlarının konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan yazı yazdığını, yazılanların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını vurguladı.

Mudanya Musıki Derneği çalışmada

Rıza İşinibilir'in Açıklamaları Tıklayın Dinleyin

İşinibilir  "Yaptıklarımla Onur Duyuyorum"

Mudanya kamuoyuna seslenen Rıza İşinibilir bazı kişilerin yanlış yönlendirmeleriyle bir kısım kişilerin kendisini kötü olarak tanımladıklarını ama geçmişe dönüp baktığında Mudanyaya iki güzide Türk Sanat Müziği Derneği kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Yaptığı işlerle onur duyduğunu vurgulayan İşinibilir, bazı insanlar tarafından kötü bilinsede üretken bir insan olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Çok Yakında Konser Vereceğiz.

2010 yılının Ocak ayı içerisinde Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde bir konser vereceklerini belirten Rıza İşinibilir Sanat Güneşi Zeki Müren'in doğum günü nedeniyle gerçekleştirilecek konserde Zeki Müren'in sevilen şarkılarının seslendirileceğini ve ikinci bölümde Mudanyalı sanatçı Ozan Baysal'ın sahne alacağını, ayrıca Zeki Müren'in hayatını konu alan slayt gösterisi yapılacağını sözlerine ekledi.

Konu ile İlgili Önceki Haberlerimiz

Mudanya Musıkı Derneği'nde Ani Görev Değişikliği. Tıklayın

Mudanya Musiki Derneği Çalışmalarına Başlıyor. Tıklayın

Mudanya Musiki Derneği İkinci Konserini Gökhan Sezen İle Verdi Tıklayın

Mudanya Musiki Derneği'nden Gökhan Sezen'li Konser Tıklayın

Mudanya Musiki Derneği Genel Kurulunu Yaptı. Tıklayın

Mudanya Musiki Derneği Avni Anıl Gecesine Katıldı. Tıklayın

Mudanya Musiki Derneği İlk Çalışmasını Gerçekleştirdi. Tıklayın

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 31 Aralık 2009 02:30 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU