Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Ömür Tantekin "Devletin İmanı Adalettir"

Ömür Tantekin "Devletin İmanı Adalettir"

E-posta Yazdır PDF

Halkın Yükşelişi Partisi Mudanya İlçe Başkanı Ömür TantekinHalkın Yükşelişi Partisi (HYP) Ömür Tantekin yazılı bir basın açıklaması yaparak  Demokratik Toplum Partisi (DTP)'nin kapatılmasını değerlendirdi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)'nin DTP'nin hamiliğini yaptığını iddia eden Tantekin Anayasa Mahkemesinin ihanet oyununa dur dediğini savundu.

Tantekin'in DTP'nin kapatılmasını ve AKP ile DTP arasındaki ilişkiyi değerlendirdiği basın açıklamasını aşağıda okuyabilirsiniz.

 

Devletin İmanı Adalettir

Adaleti kayık parti (AKP) Türkiye  iletişim cazgırları (medya) ile DTP denilen bölücü, ırkçı, şiddet yanlısı, şiddeti öven bir araç olarak kullanılan tehdit ve şantajla, terörle  bir milleti esir alan, almaya çalışan bu suç şebekesine karşı hep destek olup sahip çıkmışlardı.

 

Açılım diye demokratik diye milleti tik etmişlerdi. Demokratik açılım demokratlarla yapılır. Türk olmayan Ahmet Türk, aynasız Emine Ayna ile yapılmaz. Sonuç açılımın sonu kapanım oldu. Beyni Amerikaya ipotekli bu iktidar ve hamiliğini yaptığı DTP'nin derin ihanet oyununu, Anayasa Mahkemesi bitirdi.

Hukuk adamlarını kutluyorum. Milletin vergileri ile maaş al sonra milletin çocuklarını öldüren terör örgütüne yandaş ol. Var mı böyle bir şey?

Artık hep birlikte şu şarkıyı söylerler ;

"Beraber ıslandık yağan yağmurda  bana her şey Apo'yu hatırlatıyor"

Şimdi her şey ampul gibi ortada. Ne adaletinizi ne de kalkınmanızı göremedik. Yine de biz açılımda haklıydık diyorsanız haklılığınızın hakkını verin.

Son sözüm Emine Ayna'ya

Ayna ayna söyle bana ne zaman çıkacan dağa.
Türkiye, Ne Mutlu Türküm diyebilenlerindir.


Halkın Yükşelişi Partisi
Mudanya İlçe Başkanı

Ömür Tantekin

Son Güncelleme ( Perşembe, 31 Aralık 2009 02:31 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU