Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi İsmail Özdemir Ekibiyle Esnaf Odası Yönetimine Aday

İsmail Özdemir Ekibiyle Esnaf Odası Yönetimine Aday

E-posta Yazdır PDF

İsmail Özdemir Ekibiyle İncir Kafede Mudanya Esnaf Odası Yönetimine ADAYIZ dedi

03 Kasım 2009 günü Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu'ndan istifa eden İsmail Özdemir Mudanya İncir Kafe'de düzenlediği basın toplantısıyla 08 Ocak 2010 tarihinde yapılacak olan Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimine ekibiyle birlikte aday olduğunu açıkladı.

Basın açıklamasında oldukça heyecanlı olduğu gözlemlenen İsmail Özdemir 05.11.2000 ile 03-11-2009 tarihleri arasında Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetiminde yer almış deneyimli ve Mudanya esnafı tarafından tanınan bir isim.

İsmail Özdemir ekibi ile yaptığı basın açıklaması şöyle;

Sevgili Mudanyalılar, Değerli Basın Mensupları..

Hepimizin bildiği üzere, Mudanya Esnafının sesi konumunda olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu seçimleri yaklaşmaktadır.

Doğal olarak bu süreç içerisinde  yönetici konumunda bulunan kişiler ve bu yönetime talip olanlar yapılacak seçimlerde adaylıklarını açıklar ve projelerini sunarak üyelerinden görev talebinde bulunurlar.

Bizlerde yapılacak olan Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri için yönetime talibiz.

Mudanya Esnafı'nın sorunlarını çok iyi biliyoruz ve bu sorunların çözümü için, esnafımızla iç içe, beraberce ve fikirlerini alarak çözümler üreteceğiz.

Bizler yönetime talip olan arkadaşlarımızla, son günlerde Mudanya yerelinde yayılmaya çalışıldığı şekilde, hiç kimsenin veya hiçbir gurubun adayı değiliz. Biz sadece esnafımızın adayıyız. Hiç bir şekilde bu tür kavgaların, çekişmelerin içinde olmadık, olmayacağız.

Çıkarılan bu söylentiler, sadece bizleri yıpratmak için yapılmaktadır. Sizlerinde göreceği üzere yönetime talip olan bizlerin hepimizin farklı siyasi görüşleri var. Bizler oda seçimlerine siyasetin karıştırılmasına kesinlikle karşıyız.. Mücadelemizi Mudanyadaki tüm esnafın sorunlarını çözmeye yönelik olarak yapacağız.

Bizler kavga etmeye değil, siyaset yapmaya değil, ayrımcılık yapmaya değil, sorun çözmeye, çözümler üretmeye talibiz.

Mudanya'da bulunan yerel yönetim kademesiyle ve tüm sivil toplum örgütleriyle, kavga etmeden, dargınlık yaratmadan, onlarla beraber çözümler üreteceğiz. Kavgayı sadece esnafımızın sorunlarını çözerken, onların haklarını koruyarak şekilde yapacağız.

Kişisel menfaatlerimiz için değil, esnafımızın menfaatleri için, yasalardan ayrılmayarak, demokratik şekilde mücadele edeceğiz. Yönetimimiz açık ve şeffaf olacaktır. Yasalar doğrultusunda doğru olan her şey'in savunucusu olacağız. Yine tekrarlıyoruz. Kişilerin, gurupların değil Mudanya Esnafının Sesi olacağız.

Bu vesile ile Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimine 08 Ocak 2010  tarihinde yapılacak olağan genel kurulda aday olduğumuzu açıklıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

İsmail Özdemir.

Aday Listesinde Kimler Var?

1-İsmail Özdemir
2-Yusuf Akbulut
3-Arif Cangül
4-Erol Maz
5-İbrahim Beyazarslan
6-Hüseyin Esen
7-Köksal Karadeniz
8-Ömer Tantekin
9-Atıf Üstündağ
10-Aydın Beki
11-Hüseyin Eker 

Emir Ali Usta Adaylık Açıklaması Hakkında Ne Dedi?


Bu arada Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emir Ali Usta'ya kendi yönetiminden 03-Kasım 2009 tarihinde istifa ederek ekibi ile birlikte adaylık açıklaması yapan İsmail Özdemir'in adaylığı hakkındaki düşüncelerini sorduğumuzda Usta "Aday olması demokratik hakkıdır. Hayırlı olsun." demekle yetindi.

Konu ile ilgili önceki haberlerimiz;

İsmail Özdemir Esnaf Odası Yönetiminden İstifa Etti.

Esnaf Odası'ndaki Düğümü Yargı Çözecek!

Mudanya Esnaf Odası Sahte İmza İstifası ile Sarsıldı. 

Son Güncelleme ( Cuma, 27 Nisan 2012 07:44 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU