Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi Belediye Tretuvar Çalışması Yapıyor.

Belediye Tretuvar Çalışması Yapıyor.

E-posta Yazdır PDF

Tretuvar Çalışmaları Devam EdiyorMudanya da ki kapatılan Petrol Ofisi dolum tesisleri arasında ki karayolu ile kapalı Pazaryeri arkasında ki karayolunun sağlı sollu olarak tretuvar ve kilitli renkli parke taşla döşenmesi çalışmaları sürüyor.

Mudanya Belediye Hasan Aktürk yaptığı açıklamasında,” Bilindiği gibi yıllardır yaya trafiğine kapalı olan ancak daha sonra Petrol Ofisi dolum tesislerinin kapatılarak işlevine son verilmesiyle birlikte yaya trafiğine açılan Petrol Ofisi arkasında ki karayolunda bugün belediye olarak sürdürdüğümüz yayalar için tretuvar ve renkli kilitli parke çalışmalarını belediyenin kapalı Pazaryeri arkasında ki yola kadar götürüyoruz. 10 gün içinde çalışmalarımız tamamlanacak bunun dışında vatandaşlarımızdan gelen yolun karanlık olması ve özellikle geceleri tedirginlik yaşadıkları yönünde ki yakınmalarına da son vereceğiz.

Buranın en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayacağız. Yapılan çalışmalar 1000 metrelik bir güzergâhı kapsamaktadır yani karşılıklı olarak yapılacak çalışmalarla 2000 metrelik bir alan tretuvar ve parke ile kaplanmış olacak” dedi.  

       Tarık ARSLAN/MUDANYA

Son Güncelleme ( Pazartesi, 27 Aralık 2010 00:35 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Ziyaretçi 07-12-2010 09:18
çok geç kalınmış bir çalışma , özellikle yaz aylarında bu yol yaya olarak kullanılmaktadı r. aileniz ile beraber bu yolu kullanırken kesinlikler tedirgin olduğunuz bir yol.
işin aslı bu civarlara bir çeki düzen verilmesi gerekir. çünkü bu bölge atıl olarak kalmaktadır. buraya , oyun parkları,dinlen me yeri, çay bahçeleri, sahil yolu bir an önce yapılmalıdır.
birde petrol ofisinin terminal müdürlüğü güzel mudanyamızın görsel yapısını bozmaktadır. buranın bir an önce kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.
 
 
0 #2 Umit 07-12-2010 11:17
pazarın arkasında kalan yolda pazar kurulduğu günler araçların o yola park etmelerinin engellenmesi gerçekleştirile bilirse çok faydalı olacağı kanaatindeyim.Yolun her iki tarafına hayasızca park eden şoförler hem yaya güvenliğini tehlikeye atıyor hem de orada yolun tıkanmasına sebep oluyorlar.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU