Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi Esnafa Kaldırım işgalinde 2011 uygulaması

Esnafa Kaldırım işgalinde 2011 uygulaması

E-posta Yazdır PDF

Kaldırım İşgaline 2011 tarifesiMudanya Belediyesi Basın Bürosu Bültenine göre Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya Esnaf Odası Başkanı Emir Ali Usta ile Aralık ayı içerisinde yapılan ölçümler sonrası esnaflara gönderilen işgaliye bedelleri ile ilgili görüştü.

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya Esnaf Odası Başkanı Emir Ali Usta ile yapılan toplantı sonrası, Aralık ayı içerisinde gerçekleştirilen ölçümlerde esnaflara gönderilen işgaliye bedellerinin 3 aylık olduğunu ve 2011 yılından sonra her ay düzenli olarak hesaplanıp esnaflara tebliğ edileceği bilgisini verdi. Günlük işgaliye bedelinin en alt limiti olan 50 Kuruştan işlem yapıldığının altını çizen Aktürk, “Geçtiğimiz yıl Bursa Büyükşehir Belediyesinin başlattığı ve Mudanya Belediyesi olarak bizimde dâhil olduğumuz ‘Kaldırım İşgaline Son’ kampanyası, Mudanya’nın çehresi için yararlı bir girişimdir. Yasal prosedürlerin uygulanmasını istemiyoruz. Esnafımızın Mudanya’nın çehresine sahip çıkacağına inanıyorum” dedi. 2011 yılından itibaren gerekli tertip ve düzeni sağlamayan esnaftan işgaliye bedelinin her ay tahsil edileceğini aktaran Aktürk, “Amacımız esnafımızı zor durumda bırakmak değil. Mudanya’ya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz” diye ekledi.

Son Güncelleme ( Pazar, 02 Ocak 2011 23:48 )  

Yorumlar  

 
-1 #1 Ziyaretçi 27-12-2010 14:57
yandaş, akraba ve sülale eliyle belediye işgal edilmiş. halka da siz ödeyin işgaliye parası !! hiç bir iş yapmadan akraba niyetine belediyede oturanlara esnaftan işgaliye adı altında aldığınız paralarla maaş ödüyorsunuz anlaşılan !!!
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU