Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi Mudanyaspor'da Evran Depremi

Mudanyaspor'da Evran Depremi

E-posta Yazdır PDF

Mudanyaspor da Futbolcular paralarını alamamaktan şikayetçiGeçtiğimiz hafta kendi sahasında Oyak Renault'a yenilen Mudanyaspor'da bir hafta boyunca futbolcuların idmana çıkmadığı ve kulüp Başkanı Tahir Evran'ın futbolculara verdiği sözleri yerine getirmediği İlçe gündemine bomba gibi düştü.

Mudanyaspor Başkanı Tahir Evran'ın futbolculara verdiği sözlerin yerine getirilmemesine tepki gösteren futbolcular Renault maçı için bir hafta boyunca antremana katılmama kararı almışlar. Takımda maddi olarak başgösteren huzursuzluğa nokta koymak isteyen genel kaptan Çağlar Seven ve bazı yöneticiler sorunun çözümü için Belediye Başkanı Hasan Aktürk'ten yardım istediler.

Duruma el koyan Başkan Aktürk takımdaki maddi huzursuzluğu gidermek için Mudanyasporlu futbolcuları ve teknik heyeti belediye meclis salonunda toplayarak futbolcuların alacakları konusunda elinden gelen her türlü yardımı yapacağını söyledi.

Mudanyaspor da Futbolcular paralarını alamamaktan şikayetçiFutbolcuları yönetim konusunda ikna eden Başkan Aktürk, en son çare olarak gerekirse başkanlık değişimine gidilebileceğini kaydetti. Takımın teknik direktörü Taner Ertaş'da takımının başında olduğunu belediye başkanı Aktürk'den destek aldıklarını kötü günleri Aktürk'ün desteği ile aşacaklarına inandığını belirtti.

Bu arada kulislerde olası başkanlık değişimi durumunda Mudanyaspor Kulüp Başkanlığı için Belediye Başkan Yardımcısı Kartal Saldırış'ın isminin sıkça dile getrildiği söyleniyor.

 

Son Güncelleme ( Pazar, 02 Ocak 2011 23:57 )  

Yorumlar  

 
-6 #1 Ziyaretçi 26-12-2010 21:16
Bursaspor kulüp camia futbol takımı alt yapısı yetişip' Türk futbolu Milli takımları çeşitli yaş kategorileri çekirge Taner lakabı önemli hizmetleri olup adını yazdıran öanmli isimi Mudanyaspor camia futbol takımı teknik sorumlu getirilmesi önemli şansı tanıdık bildiğim kardeşimiz ekibi, başarının mimarı görev veridiğinde sahada mücadele eden pırıl pırıl gençlerimiz alınan başarılı sonuçları emeklerini karşılığı alamadıkları soru işareti;'' demekki takımı patronu genel kurulu seçilip göreve seçilen Bursaspor kulübü Karasu dönemi yönetim kurulu görevi yapmış acemi demicem deneyim olan' Tahir kardeşimiz Mudanya İlçemiz adını Bursa süper amatör kümede temsil edip BALig'i mücadele edecek yatırımı yapmayıp yaşanan kaos olumsuz tabloyu yakıştıramadım demekki altında yatan önemli neden ve sıkıntı var veya eline verilen kumaş LüX gelmiş parasal yönde isteksizlik..

Demokraside çareler tükenmez!! Önemli görev İlçemiz bulunan çeşitli sivil toplum örgütler, odaları, iş adamı yetkili yetkili ilğili erkânı önemli görev düşüyor herkes, hepimiz sahip çıkma anlamda öncelikli görev olmalı bu ayıp hepimizin ayıbı olamamlı spor kulüp camiaları bizler hepimiz aynası;'' Maddi manevi destek vermeyi kendine öncelikli görev arz edip özveri ilgi gösterme gayret içinde olacağı inadığım Mudanya belediye başkanı sayın Hasan Aktürk' sonsuz teşekkürler
 
 
-2 #2 Ziyaretçi 26-12-2010 21:26
Yakışmadı!!!
Mudanya spor kulüp camia futbol takımı teknik hete ekibi futbolcu kardeşlerimiz üzülmeyin'' Demokraside çareler tükenmez Mudanya İlçemiz yaşayanları olarak bir bütün olup sahip çıkma anlamda Mudanya İlçemiz ticari yönde faaliyet gösteren çeşitli is adamları, mütaahitleri gidip maddi manevi anlamda destek vermeleri yönde ziyaret turları destek vermeye sloğanı hep beraber el ele olmalıyız..
 
 
+5 #3 Ziyaretçi 27-12-2010 15:03
allah aşkına kapatın şu takımı bitsin. başarılı olanları gönderip yerine akrabaları getirip havadan para almalarının aracı oldu mudanyaspor. artık hiç bir işe yaramıyor. hangi paradan verecekmiş bay aktürk ? hani belediyede para yoktu. ota b.ka para bulmayı bilirler ama fakir fukaraya yok. paranız varsa akrabalarınıza hortumlatacağın ıza allah rızası için bir okulun eksiğini giderin. mudanyaspor muş ! süper lige çıkacak sanki ! buarada hani nerede 2 katlı muhteşem projeniz olan stadyum ??? yan yattı çamura mı battı :)
 
 
-3 #4 Ziyaretçi 29-12-2010 13:00
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar el insaf aksini düşünüp eksi değerlendirme içinde bulunan zaat muhteremler bilgisine arz ederim;, 33, Yıl gücümün yettiği bütçem el verdiği müddetçe aslanlar gibi çalışıp insanları örnek olacak davranış içinde oldum şerefimle
mesleğim sanatkarlığım mesleğim sayesinde yaşamaya devam ediyorum;, kişiliğim değeri halde kabzımal kantarı değil sarrafın gram terazisi ölçülmeyecek değer sayesinde kimsenin karşısında,sayg ıda kusur etmeyip ceket iliklemedim,sağ lık huzur mutluluk dolu emeklilik yaşamımı sürdürmeyi devam ediyorum Allah herkese kısmet etsin.Saygılar
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU