Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi SBS'de Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi.

SBS'de Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi.

E-posta Yazdır PDF

Kaymakam Adem Öztürk Hatica Hakkı Kayan İlköğretim Okulu Müdürü Recep UzunağcaSeviye Belirleme Sınavı (SBS)'de başarılı olan ilk on öğrenci Mudanya Kaymakamlığında yapılan törenle ödüllendirildiler.

Okul müdürleri ve başarılı öğrencilerin hazır bulunduğu ödül töreninde Kaymakam Öztürk, öğrencilerin yanı sıra müdür ve velileri de kutladı. Kaymakam Adem Öztürk konuyla ilgili açıklamasında, "Başarılı öğrencilerimizi sizlerin huzurunda ödüllendirdik. Ben başarılı öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Son yıllarda ilçemiz eğitim alanında oldukça başarılar elde etmektedir. Bu günde bu başarının karşılığı olarak öğrencilerimizi ödüllendirdik" dedi.

Kaymakam Öztürk, SBS sınavında ilk on içerisinden yedi öğrenci veren Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim okulu Müdürü Recep Uzunağca'yı tebrik ederek başarılar diledi.

Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Atasagun, Başarılı öğrencilerin ilçenin başarısını arttırdığını bu sebeple de ilin başarının artmasını sağladığını, bu vesileyle Türkiye'nin başarısına da katkı sağladığını ifade etti.

SBS de başarılı olan öğrenciler Kaymakam Adem Öztürk le

Bu arada Mudanya'da SBS başarı listesinde ilk ona giren öğrencilerin yedisini çıkaran Mudanya Hatice Kayan İlköğretim Okulu müdürü Recep Uzunağca'nın bir süre önce yapılan atama kararına kırgın olduğu, başarılı bir okul müdürü olarak başka okula atanmasına anlam veremediği ve atama kararı hakkında yargıya başvuracağı öğrenildi.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 23 Ağustos 2010 08:59 )  

Yorumlar  

 
-1 #1 Ziyaretçi 14-08-2010 16:30
SAYIN OKUYUCUMUZ YORUMUNUZUN HABERİMİZLE ALAKASI OLMADIĞINDAN YAYINLANAMAMIŞT IR
 
 
+1 #2 Ziyaretçi 16-08-2010 09:26
SN.Recep Uzunağca ya çok teşekkür ediyoruz.başarılı bir müdürümüz.neden tayin edildi.tayinler nasıl yapılıyor bilmiyorum ama müdürümüz yargıya başvuracağına göre demekki kendisine bir haksızlık yapılmış olsa gerek.bunu kimler yapıyor başarılı öğretmen ve müdürlerin yerlerini kimler değiştiriyor.ilçe milli eğitim müdürlüğümüz ne yapıyor.kaymakamımız neden bu konularda birşeyler yapmıyor.müdür başarılı öğrenciler başarılı ozaman neden adamın tayinini çıkarıyor.Bursa eğitim ve öğretimde başarısız bir ilimizmiş.Böyle şeyler olursa tabiki başarısız olur.ama bu eğitim sistemi ile daha ne beklenebilirki.sn Recep Uzunağca ya yeni görevinde başarılar dilerim
 
 
-1 #3 Ziyaretçi 16-08-2010 16:42
Sn. Okuyucumuz yaptığınız yorum konuyla ilgili olmadığından ve kurumumuzla ilgili art niyet içerdiğinden yayınlanamamışt ır.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU