Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2010 Yılı Haber Arşivi Mudanya'ya 450 Adet Yeni Çöp Konteynırı

Mudanya'ya 450 Adet Yeni Çöp Konteynırı

E-posta Yazdır PDF

Yeni Çöp KonteynırlarıMudanya belediye tarafından 450 adet yeni çöp konteynırı alınıp ilçenin gereksinim duyulan bölgelerine yerleştirildi. Çöp ve temizlik konularında titiz davranan belediye bu amaçla yeni çöp konteynırlarını Mudanya ve Güzelyalı mahallelerine yerleştirdi.

Şu anda Mudanya ve çevresinde 2000’ e yakın çöp konteynırının kullanıldığını belirten Belediye Başkanı Hasan Aktürk amaçlarının vatandaşların evlerinde biriken evsel atıkları gelişi güzel olarak çevreye atmalarını önlemek için mahallelere bol miktarda çöp konteynırı yerleştirdiklerini belirtti.

Başkan Aktürk göreve gelindiğinden bu yana yeni 800’ er litrelik Galviniz 450 adet çöp konteynırı aldıklarını belirterek” Mudanya ve Güzelyalı mahallemizde ihtiyaç duyulan bölgelerimizin çöp konteynırı sayılarını arttırdık.

Böylece vatandaşlarımız evlerinde biriken çöplerini rahatlıkla atabiliyorlar. Bunun dışında Mudanya ilçemize bağlı köyden mahalleye dönüşen bölgelerimizle birlikte köylerimizde ki eskiyip kullanılamaz durumda olan  çöp konteynırları kaldırılarak daha önce onarılıp iyileştirilen çöp konteynırları yerleştirilmeye başlandı” dedi.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 22 Eylül 2010 16:40 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Ziyaretçi 30-08-2010 16:02
birde bu kontenyrların hangi firmadan [kayseridenmi]a lındığı kaç paradan alındığı eskilerinin niye temizlanip kullanılmadığı .hurdayamı verildiği açıklamasıda gelir umarım
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU