Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Kent Konseyi Aktürk'e teşekkür etti.

Mudanya Kent Konseyi Aktürk'e teşekkür etti.

E-posta Yazdır PDF

Belediye Başkanı Hasan Aktürk Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Soyer Kazancı dan hediye tabağı alırkenMudanya Belediyesi Basın Bürosu Bülteninden aldığımız bilgiye göre Mudanya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, Hanımeli Çarşısı’nın kurulmasını sağlayan Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’e kendi fotosunun işlendiği bir tabak hediye ettiler.

Nisan ayı başında Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi yanındaki alana açılan Hanımeli Çarşısı’nın kurulmasını ve hizmete girmesini sağlayan Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ü makamında ziyaret eden, Mudanya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, başkana kendi fotosunun işlendiği bir tabak hediye ettiler. “Kent konseyi olarak sizden ne talep ettiysek hepsini karşıladınız” diyen Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı, “Hanımeli Çarşısı sayenizde hizmete açıldı. Size orada faaliyet gösteren bayanlar ve konsey adına teşekkür ediyorum” dedi. “Bizler kent dinamiklerini ne kadar ayakta ve faal halde tutarsak Mudanya o derece gelişir” diye konuşan Başkan Aktürk, “Bu şık hediyenizden ötürü sizlere teşekkür eder ve çalışmalarınızda başarılar dilerim” diye sözlerine ekledi. 

 

Yorumlar  

 
+3 #1 Ziyaretçi 24-04-2011 04:50
yani soyer bey sizden hiç beklemezdim. sizin gibi idealist bilinen biri tutsun birde tabağa fotoğraf bastırıp hediye etsin :S bitmiş bu memleket bitmiş !! sosyal demokrat geçinenler, şimdi sosyal demokrasiye saygı duymayanların önünde eğilmeye başlamış. teşekkür edilir tabi ama böyle fotoğraf bastırma gibi yaranma durumları sizin yaşınızda ve birikiminizde biri için hiç yakışık almamış. soyer bey boynunuza bir de ampul assaydınız yakışırdı !!! yada arı güvercin ve ampul 3'lemesi o tabak da daha iyi dururdu :)
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU