Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Musıki Derneği'nden Fahri Esgin'e Ziyaret

Mudanya Musıki Derneği'nden Fahri Esgin'e Ziyaret

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Musıki Derneği Üyeleri Fahri Esgin e hem geçmiş olsun ziyaretinde bulundu hemde yeni dönemi iştişare ettiMudanya Musıki Derneği Başkanı Rıza İşinibilir ve dernek yetkileri Şef Hilmi Bozdemir'le birlikte Otel Montania'da 30 Temmuz günü sabah kahvaltısında biraraya geldi. Dernek başkan yardımcısı Fahri Esgin'in ağırladığı dernek üyeleri Eylül ayının 2.'ci haftasında yapılacak genel kurul ve genel kurul sonrası izlenecek olan çalışma planını değerlendirdiler.

Dernek Başkanı Rıza İşinibilir Eylül ayında yapılacak olan genel kurulda yönetim kurulunda bazı değişikliklerin yapılacağını ve yeni kişilerin katılacağını belirterek "İnşallah bu dönemdede benim başkanlığımda, çoğunluğu eski yönetimin teşkil ettiği bir kadroyla yeni sezona inşallah Şef Hilmi Bozdemir hocamızın yönetiminde, öyle temenni ediyoruz güzel bir çalışmayla başlayacağız. Yeni yıla girerkende bir konserle musıki severlerin huzuruna çıkacağız. Eylül ayında başlayacak olan çalışmalarımıza Mudanyalı musıki severlerin, sanatseverlerin katılmalarını bekliyorum. Hepinize teşekkür ediyorum hayırlı uğurlu olsun inşallah" dedi.

 

Fahri EsginDernek Başkan Yardımcısı Fahri Esgin ise "Mudanya Musıki Derneği üyeleri yaz tatili dolayısıyla, ara verdikleri toplantılarının ilkini 30 temmuz günü Montania Otel'in kahvaltı salonunda buluşarak yaptılar. Yeni döneme ilişkin hazırlıklarını konuştular. Yeni dönemde yönetimde yapılacak değişiklikler, ilaveler ve çalışmalar hakkında fikir teatisinde bulundular. Aynı zamanda arkadaşlarımın beni ziyaret etmeleri ki bir kaç haftadır hasta idim. Bende kendilerine memnuniyetimi kendilerine bildirdim. Teşekkür ediyorum" dedi. 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme ( Salı, 02 Ağustos 2011 12:38 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU