Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Depremzedelere Yardım İçin 24 Saati'niz Var

Depremzedelere Yardım İçin 24 Saati'niz Var

E-posta Yazdır PDF

VAN DEPREMİ YIKTI GEÇTİ KAYBIMIZ ÇOKVan ve çevresi'nde dün saat 13.40'ta meydana gelen 7.2 şiddetindeki depremin yaralarını sarmak için Mudanya Belediyesi vatandaşlara çağrıda bulundu.

Deprem zedelere yardım kamyonları hazırlayan Mudanya Belediyesi vatandaşların depremzedelere ulaştırılmak üzere yapacağı giysi, ayakkabı, battaniye, çocukbezi, kadınbağı, dayanıklı gıda maddelerini Mudanya Emniyet Müdürlüğü Karşısında bulunan SEVGİ MARKET'e makbuz karşılığı teslim etmelerini istedi.

Konuyla ilgili olarak bilgisine başvurduğumuz Belediye Başkan Yardımcısı Kartal Saldırış bir kamyon yardım malzemesinin hazır olduğunu önümüzdeki 24 saat içerisinde ikinci kamyonu vatandaşların desteğiyle hazırlayarak Van'da ki depremzedelere ulaştıracaklarını vurguladı.

Kartal Saldırış "Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet , yakınlarına başsağlığı, yaralı kurtulan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Depremzede vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze olsun sarabilmek için Mudanya Belediyesi olarak gereken hazırlıkların içerisindeyiz. Yardım kampanyamıza katılan vatandaşlarımızın ve firmaların isimlerini internet sayfamızdan yayınlayarak teşekkür edeceğiz." dedi.

 

Son Güncelleme ( Salı, 25 Ekim 2011 15:09 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU