Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mütareke Spor Oyunları Valeybol Şampiyonu BUSKİSPOR

Mütareke Spor Oyunları Valeybol Şampiyonu BUSKİSPOR

E-posta Yazdır PDF

5. Geleneksel Mütareke oyunları, Voleybol Turnuvası Kupa TöreniMudanya 5. Geleneksel Mütareke oyunları kapsamında düzenlenen, Voleybol Turnuvasının galibi Emniyetsporu çekişmeli bir müsabaka sonunda 3-1 yenen Buskispor oldu.

Mudanya’da İlçe Gençlik Spor Müdürlüğünce düzenlenen 5. Mütareke Oyunları kapsamında 17 Ekimde başlayan Voleybol Turnuvası müsabakaları, 8 takım ve 90 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Eğitimspor, Gençlikspor, Hastanespor, Jandarmaspor, Tarımspor, Müftülükspor, Buskispor ve Emniyetspor’un katıldığı turnuvada statü gereği üçüncülüğü Eğitimspor ve Gençlikspor paylaştı.

Önceki akşam yapılan final maçında Buskispor rakibi Emniyetsporu 3- 1 yenerek şampiyon olurken, Buskispor setleri 25/22, 25/23, 25/12 kazanırken, sadece bir set alma başarısı gösteren Emniyetspor ise bu seti 25/20 lik sonuçla bitirdi.  Şampiyon olan Buskispor’a kupasını Mudanya Kaymakamı Adem Öztürk verdi.

Dereceye girenlere kupa ve katılım sertifikalarını Kaymakam Refiki Mustafa Gül, Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Ercan Tilki, eski İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Duman ve Mudanya İlçe Gençlik Spor Müdürü Engin Kaya verdiler.
      

 Tarık ARSLAN/MUDANYA/

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 03 Kasım 2011 10:22 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU