Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Atatürk’ün sevdiği parçalar seslendirildi.

Atatürk’ün sevdiği parçalar seslendirildi.

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Belediyesi Türk Müziği Çocuk korosu 10 Kasım Konserinde.Mudanya Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu ve Mudanya Belediyesi Çocuk Korosu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 73ncü yılı münasebetiyle Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezinde büyük önderin sevdiği parçalardan oluşan bir konser verdi.

 

Mudanya Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezinde, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği parçalardan oluşan bir konser verdi. Konsere, Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Seçil Pınar İncecik, Mudanya Belediyesi Meclis Üyeleri, Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülşen Dağlı ve çok sayıda Mudanyalı katıldı. Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun konseri öncesi eğitmenleri Benek Bilge eşliğinde sahne alan Çocuk Korosu’nun performansı büyük beğeni topladı.

ATATÜRK ŞARKILARLA ANILDI

Rüştü Şentürk şefliğinde sahne alan Mudanya Belediyesi TSM Topluluğunun seslendirdiği parçalara hep bir ağızdan eşlik eden Mudanyalılar unutulmaz bir akşam yaşadı.

Ata’nın sevdiği parçalardan oluşan konser büyük ilgi gördü. Konser sonunda çiçek ile TSM Topluluğu Şefi Rüştü Şentürk’e teşekkür eden Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Seçil Pınar İncecik, “Kısa ömrüne bir çok büyük işler sığdıran Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde olduğumuzu burada bir kez daha tekrarlamak isterim. Ruhu şad olsun” dedi. 

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU