Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mevlana Şimşek, “Vizeyle Birlikte Mazbatayı da Alsaydın”

Mevlana Şimşek, “Vizeyle Birlikte Mazbatayı da Alsaydın”

E-posta Yazdır PDF

Mevlana ŞimşekAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Teşkilatının 8 Ocak 2012 tarihinde yapacağı olağan kongresinde Kadir Kahraman’ın adaylığını açıklamasının ardından kurucu üye Mevlana Şimşek parti delegelerine verdiği yemekte aday olduğunu açıkladı.

Şimşek, “8 Ocakta yapılacak genel kurulda partililerimizce bir değişim istemi var. AK Parti İlçe yönetimine ben ve ekibim talibiz. Ben AK Parti’nin ilçe kurucu başkanıyım, şimdi neden böyle bir toplantı yapmamız icap etti? Diktiğimiz fidan ağaç oldu meyve vermeye başladı, fakat birisi baltayla kesmeye çalışıyor, biz buna müsaade etmeyeceğiz.

İlçemizde partimizin gidişatı oldukça zayıf, biz bu durumu Allah’ın izniyle kurduğumuz gibi düzelteceğimize söz veriyoruz. Arkadaşın biri gitmiş Ankara’ya vize almış, bari mazbatayı da alsaydın! Böyle bir şey yok. Vizeyi ancak siz delegeler verebilirsiniz, sizleri hiçe sayanlar tepeden işi bitirmeye çalışanlar, bu gün tepesinin üstüne düşmüştür, onun için vizeyi siz vereceksiniz.

Kimse Ankara’dan vize aldım geldim demesin, burası devlet memurluğu değil, böyle bir şey yok. Hepiniz üyesiniz hanginiz genel merkeze gitseniz ben bu işe talibim diye, ne diyecek genel merkez? Buyurun yolunuz açık olsun diyecek, çünkü bu demokratik bir haktır. 8 Ocakta yapılacak olan kongrede aday olduğumuzun startını verip, sonuna kadarda varız” dedi.

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Pazartesi, 12 Aralık 2011 17:17 )  

Yorumlar  

 
-2 #1 Ziyaretçi 13-12-2011 11:08
kadir kahraman kendisini referandumda ve seçimlerde göstermiştir kadir kahraman olduğu müddetçe mudanya da kayıptır
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU