Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Kadın Meclisi’nde Yeni Dönem

Mudanya Kadın Meclisi’nde Yeni Dönem

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Kadın Meclisi.Mudanya Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı’na, Ahmet Rüştü Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Figen Öztürk seçildi.

Divan başkanlığını Mudanya Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı’nın yaptığı seçimli genel kurul, Belediye Meclisi Salonu’nda 30 üyenin katılımıyla gerçekleştirildi. Kadın Meclisi Başkanı Zeynep Şen’in yıllık faaliyet raporunu okumasıyla başlayan genel kurulda, Konsey Başkanı Soyer Kazancı da, Türk Kadınının siyasi haklarını kullanmaya başladığı gün olan 5 Aralık günü dolayısıyla da kadın hakları konusunun neden diğer ülkelerin gerisinde kaldığını sorguladı.

Daha sonra oluşturulan liste doğrultusunda açık oylamayla yapılan seçimlerde Hediye Sümer, Figen Öztürk, Nilgün Akengin, Saffet Baytekin, Gülşen Ersezen, Oya Nar ve Sedef Güngör yeni dönemde Kadın Meclisi’nin yürütme kurulunu oluşturdu. Kadınlar kendi aralarında yaptıkları görev dağılımında ise Figen Öztürk’ü başkanlığa getirirlerken, Nilgün Akengin’i başkan yardımcılığına, Oya Nar’ı ise sekreterliğe seçtiler. Yeni yönetim, meclisin eski başkanı Zeynep Şen ve yönetimine katkılarından ötürü teşekkür etti.

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Cuma, 16 Aralık 2011 13:13 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU