Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Ziya Kalafat ve Ramiz Batmaz Radyo POYRAZ'a Konuk Oldu.

Ziya Kalafat ve Ramiz Batmaz Radyo POYRAZ'a Konuk Oldu.

E-posta Yazdır PDF

Radyo POYRAZ TEKRAR YAYINMudanya Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı ve Akköy Muhtarı Ziya Kalafat ve Kumyaka Köyü Muhtarı Ramiz Batmaz Cumartesi akşamları 20.00'te FM bandı 107.1Mhz. Radyo POYRAZ'da yayınlanan Öner Kıran'ın hazırlayıp sunduğu Gündemin Sesi programına konuk oldu.

Dinleyicilerden gelen istek üzerine program bu akşam sat 20.00'da TEKRAR YAYIN olarak yayınlanacak.

Programı yine de dinleyemeyenler için 20 ARALIK 2011 tarihinden itibaren www.radyopoyraz.com da PODCAST yayını olarak yer alacak

 

Öner Kıran'ın hazırlayıp sunduğu Gündemin Sesi programının ilk bölümünde Muhtarlar Birliği Derneği Mudanya Başkanı Ziya Kalafat Muhtarlar Birliği Derneğinden ve hedeflerinden bahsetti. Eski ve şu anda görev yapan muhtarlara çağrıda bulunarak birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Ziya Kalafat aynı zamanda AKKÖY Muhtarı olarak yeni hizmete açılan ve Mudanya'nın grup köylerinin yolunu 5 ilâ 7 km arasında kısaltan yeni yoldan ve güzergahından söz ederek yolun açılması için emeği geçenleri tek tek sayarak teşekkür etti.

Ziya KALAFAT

Programın ikinci bölümüne konuk olan Muhtar Ramiz Batmaz Kumyaka Köyü halkının ulaşım sorunu ve bu sorunun çözülmesi yönünde yapılanları ve devam eden bürokratik süreçten bahsetti önemli açıklama ve çözüm için radikal bir öneri getirdi. 

Ramiz Batmaz, köye kazandırılan değerleri ve köyün yaşadığı bazı problemlerini gündeme taşıyarak çok konuşulacak icraatlere en geç 2014 e kadar imza atacaklarını vurguladı.

Define Avcıları, Marmarabirlik ve Kumyaka Spor

Ramiz Batmaz define avcılarının hedefi olan dünyanın en büyük 3. ortodoks klisesi hakkında önemli tespit ve açıklamarı il kez Radyo POYRAZ'da açıkladı.

Kumyaka Spor ile ilgili olarak kendisine yöneltilen eleştiriler hakkında ilk kez Kumyaka Spor a neler yapıldığını ve ne sonuçlar alındığını bütün ayrıntılarıyla açıklayan Ramiz Batmaz Kumyaka sporu desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Muhtar Ramiz Batmaz sürpriz niteliğindeki projelerinden bahserek Kumyakalı zeytin üreticileri için Marmarabirlik'e alternatif markalaşma sürecini ve tesis planlarını anlattı. Marmarabirlik yönetimine önemli mesajlar verdi.

Programı bu akşam ( 19 ARALIK 2011) saat 20.00'de BURSA içinde bulunan dinleyicilerimiz FM bandı 107.1 Mhz. den veya www.radyopoyraz.com ve www.mudanya.gen.tr üzerinden streaming olarak'da dinleyebilirsiniz.

Kumyaka Köyü Muhtarı Ramiz Batmaz

Muhtar Ramiz Batmaz Kumyaka Köyü'nde yapılan yenilikleri, gelecek 10 yıl içinde köyün iklimine ve ekonomik yapısına iyi yönde çok ciddi katkı sağlayacak oluşumları vizyonunu anlattı.

Son Güncelleme ( Perşembe, 22 Aralık 2011 18:53 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU