Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediyesi ve Bem-Bir-Sen Sözleşme İmzaladı.

Mudanya Belediyesi ve Bem-Bir-Sen Sözleşme İmzaladı.

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Belediyesi ve Bem-Bir-Sen arasında, memurları kapsayan ve 2012 yılından itibaren 3 yıl geçerli olacak olan toplu sözleşme imzalandı.

 

Mudanya Belediyesi’nde görevli 10’u sözleşmeli olmak üzere toplam 52 memuru kapsayan toplu sözleşme imzalandı. İyileştirme sağlamak amacıyla imzalanan toplu sözleşmenin 2012 yılından itibaren 3 yıl geçerliliği olduğunu dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, “Bizler çalışanlarımızın yaşam şartlarını iyileştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Verebileceğimiz en yüksek zammı vermeye gayret ettik” dedi.

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk ve Bem-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Ali Alan arasında imzalanan toplu sözleşmenin hayırlı olmasını dileyen Aktürk, “Az sayıda bulunan memurlarımızın çalışma performanslarından çok memnunum. Mudanya’ya hizmet noktasında elinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini gözlemliyorum. Hepsine Mudanyalı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan yardımcıları Dr. Kartal Saldırış, Seçil Pınar İncecik, sendika yönetim kurulu üyeleri ve memurların katıldığı imza töreninde konuşan Şube Başkanı Ali Alan, “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Personelinin yaşam şartlarını iyileştirmek adına gösterdiği gayret beni çok memnun etti. Sözleşmemiz tüm memurlarımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 

www.radyopoyraz.com  www.radugaturk.com

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU