Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi CHP'den Muhtarlar Birliği Derneğine Hayırlı Olsun ziyareti

CHP'den Muhtarlar Birliği Derneğine Hayırlı Olsun ziyareti

E-posta Yazdır PDF

Mudanya CHP MUHTAR ZİYARETİCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Örgütü, Muhtarlar Birliği Derneği Mudanya Şube Başkanlığı’na yeni seçilen ve aynı zamanda AKKÖY Muhtarlığı görevini yapan Ziya Kalafat ve yönetim kuruluna  Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.

Her zaman Mudanya Muhtarlarının yanında olduklarını kaydeden CHP İlçe Başkanı Erhan Özekin, kendilerine çok önem verdiklerini, Mudanya’nın gerek siyaset gerekse bürokrasi alanında vatandaşın sesini duyurabildikleri ilk merci olmalarından dolayı kendileri ve Mudanyalılar olarak çok önem taşıdıklarının belirtti.

Erhan Özekin, “Muhtarlar Birliği Derneği Mudanya Şubesi’nin yeni seçilen yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ demek için geldim” arkadaşlarım adına sizlere başarılar diliyorum. Dilerim çabalarınız boşa çıkmaz, köylerdeki, halkımızın rahatlığı ve huzuru için gereken desteği gösterirsiniz. Bu çalışmalarınızda sizlere yürekten başarılar diliyoruz, yanınızda olduğumuzu bildirmek istiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtarlar Birliği Derneği Mudanya Şube Başkanı Ziya Kalafat, CHP’nin Mudanya için önemli çalışmalar yaptığını belirterek, başarılar diledi. Ayrıca Kalafat, İl Genel Meclisi Üyesi Rıdvan Çalışkan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisinden her alanda kendilerine yardım olacakları inancında olduğunu ifade etti.

 

 

www.radyopoyraz.com  www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Çarşamba, 28 Aralık 2011 22:02 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU