Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Halkın Gör Dediği KARPUZOĞLU PARKI'nı Kim Görecek?

Halkın Gör Dediği KARPUZOĞLU PARKI'nı Kim Görecek?

E-posta Yazdır PDF

Unutulan bakılmayan ve görülmeyen KARPUZOĞLU PARKI.Erol Demirhisar'ın belediye başkanlığı döneminde, zamanın Hasanbey Mahallesi Muhtarı Sabri Doğruel'in yoğun çabalarıyla yapılarak hizmete alınan KARPUZOĞLU parkı bakımsızlığı ve başı boşluğu ile adeta etrafa korku salıyor.

Artık çocukların gelerek oyun oynamaya korktuğu parkın durumunu bir kaç fotoğraf anlatmaya yetiyor. Mahallelinin biran önce bakımı yapılarak ışıklandırması ve oyun aletlerinin bakımının yapılmasını istediği parkla ilgilide bir önerileri var.

Mahalle sakinleri sprey boya ile duvarlara bir şeyler çizmek yada yazmak isteyenler için Mudanya'nın belirli yerlerinde tuvaller konulmasını ve bunların dışındaki yerleri boyayanlara ceza kesilmesini istiyor.

Yine gece saatlerinde buradan geçmeye korktuklarını belirten bazı mahalle sakinleri ışıklandırmanın yanında kent güvenlik kamera sistemini hatırlatarak daha önceki Mudanya Emniyet Müdürü Cüneyt Ünal zamanında hizmete alınan güvenlik kameralarının sökülmesini hatırlatarak "Mudanyalıya yapılabilecek en büyük asayiş ve güven ortamı kötülüğü yapılmıştır" dediler.

Unutulan bakılmayan ve görülmeyen KARPUZOĞLU PARKI.

Unutulan bakılmayan ve görülmeyen KARPUZOĞLU PARKI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaklaşık 1,5 yıldır perişan bir halde bulunan parkı, belediye nin niçin görmediğini sorgulayan vatandaşlar "tertemiz ve denetimli şekilde parkımızı istiyoruz. Serseri ve tinerci korkusu olan parklar istemiyoruz. Çocuklarımız böyle parklarda güvende değil" mesajı verdiler.

 Konuyla İlgili SONRAKİ HABERİMİZ TIKLA GÖR.

Mudanya Karpuzoğlu Parkına Pansuman

 

 

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com
 

Son Güncelleme ( Cuma, 20 Ocak 2012 16:38 )  

Yorumlar  

 
+9 #1 Ziyaretçi 29-12-2011 13:53
sitenizin Mudanya ile ilgili sorunları gündeme taşıması çok güzel bir sorumluluk örneği.mütareke mahallesindeki yıkılmış çay bahçesinin kırık dökük fayansları ve demirhanede ve bir çok yerde yanmayan sokak lambalarınıda gündeme getirin.
 
 
+7 #2 Ziyaretçi 29-12-2011 20:45
gece bu sokaktan geçmek özellikle bayanlar için yürek ister aydınlatma parkın durumu tam bir felaket bu arada uedaşın trafosunuda benzetmişler boyamışlar özel boyama alanı fikri gayet güzel bence dikkate alınmalı her önüne gelen yere sıkana cezayı kesmeli
 
 
+7 #3 Ziyaretçi 30-12-2011 19:08
acaba Belediye Başkanımız Sayın Hasan Aktürk'ün, Mudanya'da böyle bir park olduğundan haberi var mı? sizce :)
 
 
-5 #4 Ziyaretçi 19-01-2012 00:04
Bu haberi her kim yaptıysa devamını getirmeli! Eğer doğru ve tarafsız! habercilik yapıyorsa!!! Daha bugün o parktan geçtim. Park duvarına serseriler tarafından yazılan yazılar boyanmış! Sanırım bu haberi yapan gazeteci kış uykusuna yatmış :) yaptığı haberin arkasından koşamıyor :)))
 
 
-2 #5 Ziyaretçi 22-01-2012 19:11
Taraflı habercilik yapıyorsunuz diyorum sonra kızıyorsunuz!!! Neden kızıyorsunuzki? Yarası olan gocunur!!! Haberin en başında eski belediye başkanı erol demirhisar tarafından yapılan park demişsiniz! Ben de bunu değerli MUDANYA'lıların takdirine bırakıyorum.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU