Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Zabıta'dan Esnafa Yılbaşı Baskını. Halk Memnun Esnaf Öfkeli.

Zabıta'dan Esnafa Yılbaşı Baskını. Halk Memnun Esnaf Öfkeli.

E-posta Yazdır PDF

ZABITA..Zabıta'dan Mudanya Esnafına Yeni Yıl'a özel kaldırım işgali baskını. Zabıta görevlileri Mudanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne ait bir kamyonetle İpar Caddesi'nde esnafa ait tabela ve araçların dükkan önüne park etmelerini önleyen uyarı totemlerini topladı.

 

Bir konvoy halinde yüksek sesli anonslarla gerçekleştirilen ve baskın imajı verilen zabıta operasyonu en önde anons yapan zabıta aracı ardında tabela toplama kamyoneti ve en arkada 1 adet polis ekip arabası ve motorize polis desteğiyle gerçekleştirildi. 

 

ZABITA..Neye uğradığını şaşıran esnaf belediyenin operasyonu öncesi kendilerini uyarmadığını, kış mevsiminde işlerin durgun olduğu bir dönemde ve yaklaşan yılbaşı nedeniyle para kazanma derdinde olan esnafa bir darbeninde Mudanya Belediyesi'nce vurulduğunu, belediyenin araçların park etmesinden para kazanırken esnafın dükkanının önlerinin gereksiz parklarla kapatıldığını, yetkililerin bu ranta göz yumduklarını söylerken, yayalar ise zaten dar olan ve gereksiz yere ağaçlar, UEDAŞ panoları, alçak aydınlatma direkleri ve esnaf işagliyle dolu olan kaldırımların boşaltılmasının sevindirici olduğunu fakat yöntemin gayet kaba ve esnafıda rencide edici olduğunu belirtiyor.

Olaya şahit olan vatandaşlar pansuman tedbirlerle ve kaba uygulamalarla bu işin çözülemeyeceğini Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğiyle birlikte uyarı ve sonrasında para cezalarıyla sonuca ulaşılabileceğini bir haftaya kalmadan Mudanya'da yaya kaldırımlarının tekrar aynı görünüme sahip olacağını iddia ettiler. 

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Perşembe, 29 Aralık 2011 15:22 )  

Yorumlar  

 
+9 #1 Ziyaretçi 29-12-2011 16:07
Kanalboyunda tarihi binalarda da inanılmaz bir tabela kirllliği var bu kadar çok tabela kirliliği o binaların siluetini bozuyor.Buna da çözüm bulunması lazım.
 
 
-10 #2 Ziyaretçi 29-12-2011 16:55
Bence renk katıyor^(du)
 
 
+5 #3 Ziyaretçi 30-12-2011 23:25
İŞTE ÜSTÜNLERİN HUKUKU BEN BÖYLE YAPARIM BU KAFA YAPISI TOPLUMUN HER TARAFINA YANSITILDI BU SORUN BÖYLEMİ HALLEDİLMELİ BİR POLİS EKİBİ
MOTORİZE POLİSLER VE BELEDİYEDE NE KADAR
ZABITA VARSA HEPSİ SANKİ ESNAF EYLEMDE BUNLAR
EYLEME MÜDAHALE EDİYOR RESMEN GÜÇ GÖSTERİSİ
HATTA BİR KAÇ ESNAFIDA DÖVSELERDİ ÇOK YAKIŞIRDI
MİLLET İÇİN MİLLETE RAĞMEN KLASİK AKP ZİHNİYETİ
TEŞEKKÜRLER BAŞKAN ESNAF SİZİ ÇOK SEVİYOR
 
 
+3 #4 Ziyaretçi 01-01-2012 13:23
SAYIN ZABITA KATİPLERİ BURGAZ A DA BEKLERİZ..YERSE..........
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU