Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanyalı Estetik Dışı Fayansların Kaldırılmasını İstiyor

Mudanyalı Estetik Dışı Fayansların Kaldırılmasını İstiyor

E-posta Yazdır PDF

fayanslar.Mudanya Mütarekesi Müze Evi'nin görüntüsünü engellemesi nedeniyle yıkılan çay bahçesinden kalan fayanslar ilginç görünümleriyle tepki topluyor.

  

Vatandaşlar sahil düzenlemesi projesi kapsamında elden geçecek olduğu söylenen bu mevkinin bir an önce fayanslardan kurtarılarak estetik olarak daha iyi bir duruma getirilmesini istiyor. Vatandaşlar projenin yapımına başlanmasına kadar geçecek süre içinde burasının bu durumda kalmasının Mudanya'ya yakışmayacağını iddia ettiler.

fayanslar.

 

 

 

 

 

 

 

Konuyla İlgili Önceki haberlerimiz

Korsan Aile Çay Bahçesi Yıkımı Tamamlandı. 

Korsan Aile Çay Bahçesi'nde Yıkım

Korsan Aile Çay Bahçesi ve Deniz Feneri BASKINI

Korsan Kafe Müdavimleri'nden Yıkıma Protesto

Kültür ve Turizm Bakanlığı Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu'nun Çifte Standartları

 

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Salı, 10 Ocak 2012 22:43 )  

Yorumlar  

 
+8 #1 Ziyaretçi 29-12-2011 22:45
yapılacak sahil projesi ile birlikte burayıda meydan alanına katacakları için bir şey yapmak istemiyor olabilirler.fakat aylardan beri buranın bu şekilde olması gerçekten kötü bir görüntüye sebep oluyor.denildiği gibi proje başlanana kadar buraya çekidüzen verilmesi gerekiyor en azından.
 
 
+4 #2 Ziyaretçi 30-12-2011 06:36
Çay bahçesini yıkmasalardı böyle estetiksiz bir görüntüde oluşmazdı, neymiş efendim mütareke evini engelliyormuş, aynı statüde mudanyada, güzelyalıda okadar çok yer var ki ama belediyemiz çifte standart yapıyor. Ultra mega vs. sahil projesinin iptalinden sonrada mudanya halkı 2014te aynı hatalara düşmez diye umuyorum. Heryere eyvallah büyükşehirler olsun vs. ama bu işi, gerçekten mudanyaya yararlı belediyeciliği asla AKP zihniyeti yapamıyor ve yapamaz. Mudanyalılar olarak bu gerçeğin farkına varmak dileğiyle. .
 
 
-3 #3 Ziyaretçi 01-01-2012 19:55
Bilip bilmeden Ne kadar çok atan tutanlar var Mudanya'da aman Allahım!!! Korsan Kafe'nin yıkılmasını bile akp'den bilen şahsiyetlere açık ve net olarak söylüyorum!!! Bunu gözünüzü dört açarak iyi okuyun.

Korsan kafe ve Deniz fenerinin bazı bölümlerini yıktıran şahsiyet, Mudanya'da korsan kafe karşısında oturan ve 2011 GENEL SEÇİMLERİNDE CHP'DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLAN EMEKLİ PAŞA'DIR! Bu şahıs, Mütareke evi'nin görüntüsü bozuluyor die Turizm bakanlığını ayağa kaldırarak tüm bunları yapmıştır. Bilmiyorsanız bir sorun be kardeşim! Mudanya'ya bu kötülükleri yapan kişi sizin oy attığınız CHP'ye Milletvekili adayı olan bi vatandaş. Hadi hala bu konuda akp'yi eleştirinde görelim!!!
 
 
+4 #4 Ziyaretçi 02-01-2012 12:05
Arkadaslar , Sahil projesi sahil projesi... Bırakın bunları. . Korsan'ın yıkılma nedeni nedir ? Bunu kimse açıklamadı. Neyi eksikmiş? Onu yıkarak diğer çay bahçelerine rant kazandırıldı. Peki diğer çay bahçeleri çok mu yasaldı yıkım tarihinde? Gelelim fayanslara. 100m ilerdeki Belediye bu fayansları görmüyorsa , sahil projesini siz düşünün ? Seçime çeyrek kala ilk kazmayı vuracaklar her zamanki gibi. Kendinden sonraki uğraşsın dursun. Hep böyle olmadımı Mudanyada ? Kamyonlar , Silindirler , Vinçler gene cirit atar ortalıkta seçime çeyrek kala ! Neyse ki Mudanya halkı gayet akıllı...
 
 
+2 #5 Ziyaretçi 02-01-2012 19:50
fayansları geçtim, burada ağaçların yanında çıkan otlar bir şey yapılmazsa ağaçların boyunu geçecek..hadi bu çirkin görünüme razısınız bari otları temizleyin..belediyeye en fazla 100 m uzaklıkta konu edinilen yer.hiç mi görmüyorsunuz..belediyenin birimleri nerede onlarda mı görmüyor...
 
 
0 #6 Ziyaretçi 04-01-2012 14:21
hala değişen birşey yok..ne kadar ''duyarlı'' bir belediyemiz var!
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU