Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Güzelyalı Bayanları Tel Kırma Sertifikalarını Aldı

Güzelyalı Bayanları Tel Kırma Sertifikalarını Aldı

E-posta Yazdır PDF

Mudanya gen trGüzelyalı Kadınları Dayanışma Derneği ve Halk Eğitim Merkezi'nin ortaklaşa yürüttüğü tel kırma yaz kursunu başarıyla bitiren kursiyerler sertifikalarına kavuştu.

 

Güzelyalı Kadınları Dayanışma Derneği binasında gerçekleşen sertifika törenine Mudanya Kaymakamı Adem Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Seçil Pınar İncecik ve meclis üyesi Arif Bayrak'ın yanı sıra CHP Mudanya İlçe yöneticileri ile Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Ali Celal Elmas,  Müdür Yardımcısı Ferdağ Taşdelen ve çok sayıda dernek üyesi bayan katıldı.

 
Tel kırma kursunun iki ay gibi kısa bir zaman içinde gerçekleştirildiğini ve güzel ürünlerin ortaya çıktığını belirten Dernek Başkanı Nilgün Baysan, bayanlarla birlik ve beraberlik içinde kursları gerçekleştirdiklerini söyledi. Dernek olarak çok büyük sergiler açamadıklarını da vurgulayan Baysan, "Nicelik değil, nitelik önemlidir. Emek ve destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.

“DERNEK ÇALIŞMALARI ÜMİT VERİCİ”

Gerçekleştirilen kurdele kesimi ardından HEM eğitmenlerinden Diclehan Koca'nın rehberliğinde sergiyi gezen protokol üyeleri de ürünleri tek tek inceleme fırsatı buldu. Bayanların bu tür kurslarda emeklerini ve zamanlarını harcayarak güzel ürünler ortaya çıkarmasının mutluluk verici olduğunu dile getiren Kaymakam Adem Öztürk, bu tür dernek faaliyetlerine ellerinden geldiği kadar destek verme arzusunda olduklarını söyledi. 

Uğur SALMAN

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Pazar, 02 Eylül 2012 15:39 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU