Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediye Binası'nda Asansör Hizmete Girdi.

Mudanya Belediye Binası'nda Asansör Hizmete Girdi.

E-posta Yazdır PDF

Mudanya gen tr1989 yılında yapılan Mudanya Belediye binası aradan geçen çok uzun yıllar sonra asansöre kavuşturuldu. Belediye de işi olan Engelli, yaşlı ve çocuklu insanların çıkmakta büyük zorluk yaşadıkları belediye sarayında ki bu sıkıntı nihayet asansörün devreye sokulmasıyla çözüme kavuştu.

5 katlı Mudanya Belediye binasının bir asansörünün olmaması nedeniyle sürekli olarak vatandaşlar tarafından eleştirilen ve şikayet konusu yapılan bu durum, seçimler öncesinde belediye başkanı Hasan Aktürk tarafından belediyeye en kısa süre içinde  bir asansör kazandıracağız sözü nihayet gerçekleşti. yapılan çalışmayı değerlendiren Mudanyalılar," Gerçekten de 5 katlı binanın 3 ve 4 katlarında bulunan belediye başkanlığı ve diğer belediye birimlerine ulaşmak çok zordu. Büyük sıkıntı yaşıyorduk ancak bugün asansörün devreye girmesiyle birlikte bu büyük sorun ortadan kalkmış oldu belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz" dediler.

Belediye binasına asansörün yapılması talimatını veren belediye başkanı Hasan Aktürk yapılan bu çalışmanın geç kalmış bir çalışma olduğunu belirterek," Yıllarca vatandaşlarımız ve özellikle de yaşlı engelli, bedensel özürlü ve çocuklu insanların belediye birimlerine ulaşabilmek için çıkmakta zorluk yaşadıkları ve sürekli yakındıkları merdivenlere çözüm olarak  yıllar önce yapılması gereken bir çalışmayı gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Belediye binamızın asansörünü yaptırarak devreye soktuk, böylece vatandaşlarımız sağlıklı ve merdiven çıkmadan zahmetsizce belediye binamızda ki belediye birimlerine çıkabilecekler. Asansörümüz bina dışından çelik konstrüksiyon kullanılarak yapıldı. Artık belediyemizde ki birimlere ulaşım çok daha rahat bir hale getirilmiş oldu" dedi.


      Tarık ARSLAN/MUDANYA

 

 

 

 

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Salı, 11 Eylül 2012 12:35 )  

Yorumlar  

 
0 #1 vtandaş 10-09-2012 16:41
bravvo bir bu eksik kalmıştı büyük hizmet doğrusu helal olsun birde başkan bişey yapmıyor derler
 
 
0 #2 ihtiyaç 11-09-2012 08:44
gerçekten büyük bir ihtiyaçtı.başkana bunu giderdiği için teşekkür ederiz. nasıl olsa mudanyada genç bir başkan seçilmeyeceği için asansör iyi oldu iyi
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU