Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediye Meclisi Eylül 2012 Toplantısı Yapıldı

Mudanya Belediye Meclisi Eylül 2012 Toplantısı Yapıldı

E-posta Yazdır PDF

mudanya gen trMudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk başkanlığında toplanan, Mudanya Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısına, AKP'den 9 ve CHP'den 6 meclis üyesi katıldı.Mudanya Belediye Meclisi’nin Eylül Ayı Olağan Toplantısı, Mudanya Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapıldı. Belediye Başkanı Hasan Aktürk başkanlığındaki toplantıda çoğunluğu İmar Komisyonu’ndan gelen konular görüşüldü.

Mecliste, Mudanya’nın Kentsel Sit Alanı Koruma Amaçlı Uygulama imar planı içerisinde tescilli eser bulunmayan parsellerdeki plan zayiat bedellerinin yüzde 30 olarak belirlenmesi kararlaştırılırken, ilçenin revizyon imar planı içinde yer alan şuyulandırma bölgesi içinde gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi ile ilgili rapor oybirliğiyle kabul edildi. Meclis, İmar Komisyonu’nun 1/1000 ölçekli Çağrışan-Göynüklü Revizyon İmar planına ilişkin 110 adet askı itiraz dilekçesinin değerlendirildiği raporu da oyçokluğuyla kabul etti.

ÖDENEK AKTARIMI YAPILDI

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün müdürlükler arası 2 milyon 85 bin TL’lik ödenek aktarımı talebine de oyçokluğuyla karar veren meclis, Bosna Hersek’in Neum Belediyesi ile kardeş kent olunmasıyla ilgili teklife olumlu yanıt verdi. Toplantıda ayrıca Mudanya’nın Almanya’daki kardeş şehri olan Ansbach’a belediye meclis üyelerinin 17 Eylül tarihinde yapacağı ziyaretle ilgili meclis kararı da alındı.

EMNİYETE AKARYAKIT DESTEĞİ

Gündem maddeleri sonrasında görüşülen önergelerde ise İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaklaşık yıllık 12 bin TL’ye mal olacak 2 ton motorin ile bir ton kurşunsuz benzin akaryakıt desteğinin sağlanması ile ilgili ödeneğin Zabıta Müdürlüğü bütçesine eklenmek kaydıyla karşılanması kararlaştırıldı.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 12 Eylül 2012 04:05 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Kerem 12-09-2012 03:57
Mudanyadaki kentsel kamera güvenlik kayıt sistemini kaldırılmasına ses çıkartmayan ve parmaklarını oynatmayanlara 12bintl lik motorin yardımı. acaba bu motorini hangi firma temin edecek ????? siteler mahallesi halkı çoluk çocuğunu okula göndereceğim diye anası ağlayadursun.bakalım pek yardımsever belediyemiz ücretsiz öğrenci servislerini halkımıza sunacak mı????? ya siz ne işe yararsınız be arkadaş???mudanya sokaklarında yürünmüyor be .kaldırımları görmüyorsunuz tabi pamuk gibi yumuşak mercedes koltuklarında her yer meyve kasası yetmez tartı terazi oda yetmez birde adam ayak ayak üstüne kaldırıma neredeyse çadır kurmuş bakın gözde çiçekçiliğin bulunduğu yerdeki kaldırıma bakın ptt den sonraki sıra dükkanların bulunduğu çay ocağı mı kahvemi belli olmayan yere manavların çıkıntılarına.araba parketsin diye mühendislik harikası kaldırımlar inşaa edenlerden başka ne beklenir ki? Allah hepinizin ama hepinizin bu mecliste oturupta milletin ekmeğini yiyen görevini layıkı vechile yapmayanların müstehakkını hem bu dünyada hem ahirette tez zamanda versin. Mudanyanın silik insanları bir işe yarayın be
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU