Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediye Başkanı Aktürk'e Vatandaş Teşekkürü

Mudanya Belediye Başkanı Aktürk'e Vatandaş Teşekkürü

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Belediyesi basın bürosu bültenine göre Belediye Başkanı Hasan Aktürk yapım çalışmaları devam eden ve tamamlanarak hizmete giren parkları belediye başkan yardımcısı Seçil Pınar İncecik'le birlikte gezerek parkların durumu hakkında bilgi aldı.

Başkan Aktürk'e ilgi gösteren vatandaşlar arasında bulunan Halitpaşa Mahallesi Öğretmenler sitesi arkasında oturan  mahalle sakinlerinden 60 yaşında ki Vasfiye ve 72 yaşında ki Refiye Kordon kardeşler  başkan Aktürk'ü yaptıkları çalışmalar konusunda tebrik ederken mahallelerine Deniz yıldızı adı verilen bir park kazandırdıkları içinde teşekkür ettiler.

Aktürk'e Vatandaşlardan park teşekkürü

Kordon kardeşler," Mudanya belediyemizin mahallemize kazandırdığı bu parkımız gerçekten büyük bir ihtiyaçtı. Hem geniş bir alana yayılarak açık alan oluşturması hem de engelli ve engelsiz insanların gelerek hem istirahat ettikleri hem  spor yaptıkları hem de çocukların oyunlar oynadıkları son derece güzel park için kendilerine memnuniyetimizi belirttik. Her mahallenin böyle hizmetlere ihtiyacı bulunuyor, bunu iyi tespit eden belediye başkanı Hasan Aktürk konuyu iyi tahlil ederek bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor, kendilerine teşekkür ediyoruz" dediler.   
   
Her mahalleye bir park sözünü gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini belirten belediye başkanı Aktürk'te," Mudanya da her mahalleye vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda parklar oluşturma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün Halitpaşa mahallemiz Öğretmenler sitesi önünde oluşturduğumuz engelsiz parkımız da ilçemizin en büyük parklarından birini oluşturmakta. Belediye olarak bu parkları oluştururken amacımız sadece vatandaşlarımızın dinlenmelerini sağlamak değil, oyunlar oynamalarını ve ayrıca spor yapmalarını sağlamayı hedefliyorduk, ilçemizde ki parkların sayısını arttırmak ve sloganımız gibi "her mahalleye bir dinlenme oyun ve spor parkı" oluşturmayı gerçekleştiriyoruz. Halkımızın bu konuda ki beğenileri gerçekten de bizler için çok önemli ve yol gösterici olmaktadır yani Mudanya belediyesi olarak bu konuda başarılı olduğumuzun bir göstergesi olmaktadır" dedi.

 

Son Güncelleme ( Salı, 11 Aralık 2012 10:38 )  

Yorumlar  

 
+9 #1 ismi lazım değil 10-12-2012 23:48
Bir teşekkür de ben etmek istiyorum. Söz verdiğiniz kent meydanını yaptığınız için, yine söz verdiğiniz yeni çevreyolunu yaptığınız ve bu uğurda bozulan Lise yolunu ivedilikle düzelttiğiniz için, yıkılan Korsan Çay bahçesinin alanını son derece modern ve olumlu kullandığınız için, yıkılan Tekel binasının yerine Güzel Sanatlar fakültesinin gelmesini sağladığınız için, söz verdiğiniz gibi her pazar günü mudanyada yaşanan otopark sorununu hallettiğiniz için, doğayı ve tarihi korumak adına imar planlarına rest çektiğiniz için ve vaad ettiğiniz Yıldıztepe mevkiindeki arabalı sinema için çok ama çok Teşekkür ederiz.
 
 
+7 #2 rüzgar 11-12-2012 17:45
Bende teşekkür edrim Mütareke binasının yakınına denizin önüne yeni dikeceğiniz tabela için.Makam araçlarını özel işlerde kullandığınız için.X partisinden olmayan hiç kimseyi işe almayan X partili bütün belediyelere.
 
 
+6 #3 gerek yok 11-12-2012 18:28
bir teşekkürde o muhteşem görünüşlü RORO yu mudanyaya kazandırdığınız için mudanya nın iskele meydanına renk kattığınız için
 
 
+6 #4 GRİ PARKLAR 12-12-2012 12:01
% 10 YEŞİL ALAN + % 10 OYUN ALANI + % 80 BETONARME ALAN = MUDANYA PARKLARI
 
 
+6 #5 gerçekler 12-12-2012 14:02
Gerçektende her taraf reklam panosu oldu kent merkezlerinde bu kadar çok reklam yapılmaz hatta hiç yapılmaz bu ancak 3.dünya ülkelerinde olur uygarlığı hedef almış ülkemizde böyle şeyler yapmayalım.Benim belediye yönetiminden ricam lütfen artık şu reklam panolarını kaldırın özellikle sahildeki ucube görünümlü şeyi.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU