Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi Mudanya'da Alkollü Müşteri Barı Kana Buladı.

Mudanya'da Alkollü Müşteri Barı Kana Buladı.

E-posta Yazdır PDF

İddiaya göre, dün gece Halitpaşa Caddesi’nde bulunan bir barda alkol alan İsmail Aktürk (56), henüz belirlenemeyen bir sebeple karşı masada oturan müşterilere ruhsatsız tabancasıyla ateş açtı. Masada oturan ve barda müzisyenlik yaptığı öğrenilen Emine Bekereci (49) ile müşteriler Bülent Öztaş (25), Cevat Gündoğdu (60) ve Kamil Kılıç (31) yaralandı.

 

Emine Bekereci ve Bülent Öztaş Hayatını Kaybetti

İsmail Aktürk

Olay, saat 01.00’de Halitpaşa Mahallesi’ndeki barda meydana geldi. Evli ve 2 çocuk babası İsmail Aktürk, geceyarısına doğru geldiği barda alkol almaya başladı. İsmail Aktürk'ün masasında oturan aynı barda garson olarak çalışan Emine Bekereci, daha sonra tekel bayii sahibi Bülent Öztaş ve arkadaşlarının olduğu masaya geçti. Emine Bekereci’nin masasından kalkmasına sinirlenen İsmail Aktürk, belinden ruhsatsız tabancasıyla, Bekereci ve Öztaş’ın oturduğu masaya doğru kurşun yağdırdı.

Emine Bekereci, Bülent Öztaş, Cevat Gündoğdu ve 31 yaşındaki Kamil Kılıç yaralandı. Mudanya Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan 2 çocuk annesi Emine Bekereci doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirirken, diğer yaralılar Bursa’daki hastanelere sevk edildi. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan evli ve bir çocuk babası Bülent Öztaş da burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Olaydan sonra İsmail Aktürk, bar çalışanları tarafından yakalanarak polise teslim edilirken, olay yerinde 12 boş kovan bulundu. Gözaltındaki Aktürk'ün sorgusu sürüyor

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Perşembe, 20 Aralık 2012 17:31 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU