Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2013 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediyesine Yeni Hizmet Araçları Alındı.

Mudanya Belediyesine Yeni Hizmet Araçları Alındı.

E-posta

Mudanya Belediyesi, belediye birimlerine 500 bin TL’ye mal olan toplam 7 tane değişik hizmetlerde kullanılmak üzere satınaldığı araçları düzenlenen törenle hizmete aldı.

Satınalınan araçlar  5 tane binek aracı, 1 tane 150 beygir gücünde ve 55 km sürat yapabilen 6 metre boyunda bir adet Zodyak botu Mudanya belediyesi bünyesinde kurulan Arama Kurtarma Birimi (MAK)ın emrine verildi.

Belediye hizmet araçlarını başkan aktürk törenle hizmete aldı.

Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü'nde kullanılmak amacıyla 1 tane ekskavatör iş makinesi belediye sarayı karşısında düzenlenen törenle kamu oyu ve basına tanıtılırken araçlar hizmete de sokulmuş oldu. Belediye başkanı Hasan Aktürk, belediye basın ve halkla ilişkiler müdürü Neval Şahin' tüm birimler adına araçların bir aracın anahtarını teslim ederek hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Düzenlenen törende belediye hizmet araç filosunu yeni araçlarla donatmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk," Bizler iş başına geldiğimizde araç filosu 35 civarındaydı ancak bizlerin çabaları ve çalışmalarımızla şimdi bu sayı 120 araca çıkarıldı. Böylece belediyemiz çalışma performansında önemli ölçüde artış ve verim alınmış oldu. Yeni araçlarımızla birlikte belediyemizin bundan sonra ilçemize ve ilçemize bağlı köy ve mahallelerde vereceği hizmetler çok daha fazla çok daha verimli ve çok daha güzel işler yapılacağını belirtebilirim. Mudanya belediyesi olarak hem eski ve ömrünü tamamlamaya başlayan araçlarımızı yenileriyle ve günümüz teknolojisiyle üretilen araçlarla değiştiriyoruz hem de birimlerimizin hizmet vermekte güçlük çekmemeleri için bu birimlerimizin ihtiyacı olan yeni araçları da alarak hizmete sokuyoruz, mesela belediyemiz bünyesinde kurulan Arama Kurtarma Birimimiz olan (MAK) a daha önce 2 Zodyak alınmıştı bugün alınan 3. cü en son teknoloji ile üretilen Zodyak botumuzu birimimizin hizmete sokuyoruz hayırlı olsun" dedi.

Kaynak Mudanyaya Belediyesi Basın Bülteni 

MAK birimine alınan ZODYAK BOT Arama ve Kurtarma da kullanılacak

Son Güncelleme ( Perşembe, 01 Ağustos 2013 03:01 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU