Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2013 Yılı Haber Arşivi Fatih Pulat Yılın Amatör Spor Kulübü Başkanı Seçildi.

Fatih Pulat Yılın Amatör Spor Kulübü Başkanı Seçildi.

E-posta

1922 Mütarekespor başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya Belediye başkan aday adayı Fatih Pulat Amatör spora yaptığı  sosyal katkılardan dolayı Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından “Yılın En’lerinde” Türkiye genelinde yılın amatör spor başkanı seçildi.

 FATİH PULAT “BURSA’NIN  SPORDA SESİNİ ÜLKE ÇAPINDA  DUYURDUK ÇOK MUTLUYUM”

Kısa Adı TASKF olan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 1922 Mütarekespor başkanı ve AKP Mudanya başkan aday adayı Fatih Pulat’ı yılın en iyi ve en başarılı spor kulübü başkanı olarak seçti.

TASKF tarafından Antalya Belek’ de Rıu Kaya Clup Hotelde düzenlenen başkanlar toplantısı ve 2013 yılı “En’lerin” ödül töreninde  Mudanya 1922 Mütarekespor kulübü başkanı Fatih Pulat kulübünün sosyal faaliyetleri ve etkinlikleri nedeniyle Türkiye genelinde yılın spor başkanı ödülünü TASKF Genel Başkanı Ali Düşmez’in elinden aldı.

Türkiye’nin her ilinden gelen 81 ilin Amatör Spor Kulüpler Federasyon başkanlarının da hazır bulunduğu ödül töreninde  Fatih Pulat’ın yaptığı hizmetler ve sosyal etkinlikleri sahneye yansıtılarak Fatih Pulat’ın tanıtımı yapıldı. Salonu dolduran yaklaşık iki yüze yakın spor adamının önünde ödülünü alan Fatih Pulat kendisini bu ödüle layik görenlere teşekkür etti. Ödül töreni ve başkanlar toplantısında da Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu  ikinci başkan Mehmet Güleç temsil etti.

Fatih PULAT Ödünülü alırken duygulandı.

BURSA ’NIN SPORDA SESİNİ DUYURDUK ÇOK MUTLUYUM

Antalya Belek Clup Hotel Rıu Kaya’da düzenlenen ödül törenin de yılın en başarılı spor kulübü başkanı seçilmesinin kendisini çok onurlandırdığını belirten başkan Fatih Pulat “ Bu aldığımız ödül sadece Mudanya’nın değil aynı zamanda Bursa’nın dır. Bursa ilinden Türkiye genelinde bir tek bizim seçilmemiz bana ve kulübüme ayrı bir onur verdi. Türkiye amatör sporlarda 1922 Mudanya Mütarekespor bu başarılarıyla Bursa sporunun da sesini Türkiye’ye duyurmuştur. Beni en çok memnun edende budur. 1922 Mütarekespor olarak Bursa ve ilçemiz Mudanya’ya  gerek spor da olsun gerekse sosyal faaliyetlerimizde olsun hizmetlerimiz devam edecektir. “ dedi.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri KonfederasyonuÖdül Töreni 2013

 Yılın en iyi ve en başarılı spor kulübü başkanı Fatih PULAT

Son Güncelleme ( Pazartesi, 09 Aralık 2013 00:48 )  

Yorumlar  

 
+9 #1 ömür TANTEKİN 09-12-2013 20:44
MARİFET İLTİFATA TABİDİR TEBRİK EDİYORUM
 
 
-3 #2 Recep 12-12-2013 12:49
Güzel günler göreceğiz güneşli günler
 
 
-3 #3 Zafer 13-12-2013 23:49
Belediyenin desteğini alarak yaptığı yardımlarla yılın spor adamı seçilmekte çok keyifli olmalı bu genç ewladımız için
 
 
+3 #4 halit 15-12-2013 23:49
bazı kendini bilmezler haybeye atıp tutuyor belediye başkanımız ve meclis üyelerimiz belediyenin parasıyla başkalarına şov yaptıracak ha ,buna çocuklar güler bunu nasıl bir fesatlık ve hinlikle dile getirebilir bir insan ya FATİH PULAT aslanlar gibi geliyor belediye başkanı Mudanyaspor başkanı Mudanyaspor ve Burgazspor a giden yardım nereye gidiyor Mudanyaspor lisansları unutup tüm aleme rezil olurken bu adam yaptığı hizmetlerle Türkiyenin Başkanı seçildi zafer senin başkanın olmasada olur
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU