Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2013 Yılı Haber Arşivi CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Kesinleşti. Aday Hayri Türkyılmaz oldu.

CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Kesinleşti. Aday Hayri Türkyılmaz oldu.

E-posta

Hayri TürkyılmazCumhuriyet Halk Partisi Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin Ihlamur'dan aldığımız bilgiye göre CHP Mudanya Belediye Başkan adayı kesinleşti. CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Hayri Türkyılmaz oldu. CHP İlçe örgütü yarın saat 13.00'da ilçe merkezi'nde basın açıklaması yaparak Mudanya kamuoyunu bilgilendirecek.

 

Son Güncelleme ( Pazar, 22 Aralık 2013 22:59 )  

Yorumlar  

 
+11 #1 Raşit Yavuz 23-12-2013 00:43
CHP Genel Merkezi,Mudanya İlçe Örgütü'nün yaptığı temayül yoklaması sonucuna bağlı kalarak,Hayri Türkyılmaz'ı aday göstermesi demokrasiye olan inancının kanıtıdır.Zaten sosyal demokrat bir partiye bu yakışırdı.Hayırlısı olsun.
 
 
-15 #2 Selçuk 23-12-2013 03:56
CHP 2014 te yine kaybetti seçimi. Erol Demirhisar aday gösterilmeliydi ! Ben chp ye oy atmam gider erol demirhisara atarım. ve bir çok kişi öyle yapacak!
 
 
+9 #3 Kaan 23-12-2013 13:16
CHP 2014'te kaybetti de Erol kaybetmedi mi? Erol bey görev süresini iyi değerlendirip, başarılı çalışmalara imza atsaydı, Mudanya'yı bir adım ileri taşısaydı 2014'te kaybetmezdi. İlçemizi de yolsuzluk yapanların eline bırakmamış olurdu.

Hayri Türkyılmaz'ın bu seçimlerden galip çıkacağına inancım sonsuz. Şimdiden tebrik ediyorum kendisini.
 
 
-5 #4 musti 23-12-2013 16:22
Çok güzel bir tabloydu herkes orda kalabalık birlik beraberlik sloganlar adayımızın hararetli konuşması da bir eksik vardı yedi aday dedi ilçe başkanı oysaki 8 adaydı bir kadın aday hayri beyle birlik yaptı (ordaydı)yani parti adına bir fedakarlık yaptı peki de bu kadıncağız kullanıldı da çöpemi atıldı bu ortaklık neden görmezden geliniyor hıı seni kullandım tamam senin işin bitti deniliyor biline ki bu partide kimse bir daha birlikden beraberlikten bahsedemez hiçbir üye birleşin diyemez .ben gördüm kadın ordaydı bir kenarda yakıştıramadın ne ilçe başkanına ne adaya bu görüntüden sonra oy vermek için düşünürüm köprüden geçene kadar olmasın ülkemiz için birbirimize ihtiyacımız var heleki değerli insanlar kırılmamalı bence.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU