Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2013 Yılı Haber Arşivi Erol Demirhisar Törenle MHP'ye Katıldı.

Erol Demirhisar Törenle MHP'ye Katıldı.

E-posta

Mudanya Belediyesi eski başkanı Erol Demirhisar, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe binasında yapılan törenle üye kaydını imzalayarak MHP'ye katıldı. Demirhisar'ın 4 Ocak Cumartesi akşamı Bursa Atatürk spor salonunda MHP genel Başkanı Devlet Bahçelinin katılımıyla Mudanya Belediye Başkan adaylığının resmen açıklanması bekleniyor.

Yakın geçmişte Demokrat Parti ile birleşerek tüzel kişiliğine son veren ANAVATAN Partisi'nde siyaset yapan Demirhisar “Mudanyalıların yoğun teveccühü var. Bu teveccüh ve istekleri karşılıksız bırakamazdım. Bu yüzden adayım” diyerek, Bursa Milletvekili Necati Özensoy ve İl Başkanı Hasan Toktaş’ın da hazır bulunduğu törenle üye kayıt formunu imzalayarak MHP'li oldu.MHP Mudanya İlçe binasında sloganlarla karşılanan Demirhisar, İlçe Başkanı Yüksel Kesen ve MHP'liler tarafından kapıda karşılandı. MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy ve İl Başkanı Hasan Toktaş'ın da katılımıyla imza törenine geçildi. İlçe Başkanı Kesen "MHP'ye hoş geldiniz sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. Sizinle 30 Mart akşamı zaferi birlikte karşılayacağız" dedi.

MHP Bursa İl Başkanı Hasan Toktaş Katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında "şivanperverlerin değil vatanperverlerin doldurduğu salona hitap ediyorum. Bursa’da ezber bozacağımızı ve en fazla belediye başkanlığını alacağımızı iddia ediyoruz, doğru isimleri tespit ederek sonuç alacağımıza hep inandık. Bununda bir örneğini Mudanya’da hep beraber yaşıyoruz. 30 Mart akşamı Atatürk Anıtı önünde toplanarak yüksek tecrübeye sahip Erol Beyle kazanacağımıza yürekten inanıyoruz ve kutlamayı yapacağız. Buna yürekten inanıyoruz” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Erol Demirhisar MHP İl Başkanı Hasan Toktaş ile el sıkıştı MHP'ye Katıldı.


Bursa Milletvekili Necati Özensoy geçtiğimiz aylarda Mudanya belediyesi'nde ve şu anda ülke gündemindeki yolsuzluk operasyonlara değinerek “Bu gün yapılan hizmetler var ama bunun yanında yetimin hakkını da birilerinin kanallarına akıtmışlar. Hükümete gelmeden önce bu pis kokuları Mudanya’da aldık. Mudanya’da da böyle bir operasyon oluştu, demek ki Mudanya’daki hizmetlerin eksik kalmasının sebebi Mudanyalının verdiği vergilerin doğru bir şekilde kullanılmamasından kaynaklandığını görüyoruz. Bü yüzden Mudanya’yı çok iyi bilen dürüstlüğünden kimsenin şüphe duymadığı, Belediye Başkanlığı sırasında şaibesi olmayan birikimli tecrübeli bir ağabeyimizin partimize katılarak ileride Belediye Başkan adaylığı açıklanarak 30 Martta Mudanya gerçek bir Belediyeye kavuşmuş olacak” dedi.


Söz alan Erol Demirhisar ise kendisini seven ve sevmeyen eden herkese el uzatacaklarını söyleyerek başladığı konuşmasında “Benim yaptığım belediye başkanlığında sizlere bir şeyler vermeye çalıştık ve bunun sonunda sizlerde teveccüh gösterdiniz. İnanmayanlar olabilir, bizi küçümseyenler de çıkabilir ama bunu 30 Marta akşamı hep birlikte göreceğiz. Geçen seçimlerde ben huzur ve güven için dediğimde birileri çıktı eleştirdi. Peki şimdi ne oldu? Bir yıl içinde Mudanya'da işlenen cinayet sayısına bakın. İlçede ki güven ve huzur ortamının belediye başkanıyla yakından ilgisi vardır. Sizin istediğiniz bu adaylığı kendimde vazife bilerek kabul ediyorum. Takdir sizin sizler beni Başkan adayı olarak açıklarsanız, sizlerle beraber omuz omuza gönül gönüle çalışarak seçimi kazanacağız” demesinin ardından hep birlikte MHP işareti vererek katılım toplantısını sonlandırdılar.
  
İl Başkanı Hasan Toktaş 4 Ocak Cumartesi akşamı Bursa spor salonunda MHP genel Başkanı Devlet Bahçelinin katılımıyla aday açıklamasının yapılacağı açıklayarak "Hangi adayımızın en çok alkışı alacağını hep birlikte göreceğiz" dedi.

Öner KIRAN / Mudanya

 

Son Güncelleme ( Perşembe, 26 Aralık 2013 03:08 )  

Yorumlar  

 
+20 #1 A.T.U. 26-12-2013 08:07
'' Utanır İnsan Böyle Paragöz Olunur mu ? ''
Erol bey MHP' den aday olacak.Kaldı mı Eyyyy! halk Demirhisarın aday olmadığı parti kaldı mı ?
Bu nasıl bir hırstır,bu nasıl bir iktidar aşkıdır...
Tebrik ederim.
Erol bey , merak ediyorum neden her yerel seçimde meydana çıkıyorsunuz?
5 Yıl koskoca 5 yıl nerdeysiniz beyefendi ?
Seçim zamanları meydana çıkıp tırım tırım parti kovalıyorsunuz hangi parti kabul eder beni sorusuyla ?
AKP olmadı , CHP o kadar çabaya rağmen olmadı sıra MHP.
MHP ' ye yakışmadı , parti kökeninden bir isimle yarışmak onlara yakışırdı .
MHP bu açıdan çok oy kaybedecek diye düşünüyorum.
Sordum ya nerdesiniz diye , gerçi belediye başkanı olduğunuzda da hiç yoksunuz ki siz.!
İnsan utanır biraz bu halka çıkıp ne diyeceksiniz 5 sene önce '' Arıdan bal üretmeye çalıştınız ''
bu senede '' Bozkurt peşinde mi koşacaksınız '' halka ne diyeceksiniz ?
Propagandaların ızı çok merak ediyorum.
Sevgili Mudanya halkı önemli olan parti değil mi ? MHP buna nasıl göz yumar ? MHP gibi kökeni olan bir parti bu adaya nasıl göz yumar ?
Neyse ...
İNSAN NE KADAR DAHA FAZLA ŞEYDEN UTANIRSA O KADAR ŞEREFLİ VE ONUR SAHİBİ OLUR. !!!
Mudanya Halkı Unutma Unutturma !!!
 
 
+15 #2 A.T.U. 26-12-2013 08:08
Şimdi n'olcak ;
Erol bey 2009 seçimlerinde olduğu gibi CHP ' nin oylarını alacak .
Geçen sene CHP'de adaya da oy geldi bu sene CHP adaydan dolayıda oy kaybedecek.
Sonuç olarak Küçük Moskov diye bilinen memlekette kişilik ve bireysel başarılar ön plana çıkınca ...
Ampulün tozu alınır...
Mudanya da Erol Demirhisar aday olduğu sürece Mudanya belediyesinden AKP bayrağı inmez.Bunun herkes farkındadır.
Hadi eyvallah ...
 
 
+9 #3 suat 26-12-2013 10:46
inanılır gibi değil inanılır gibi değiiilllll aklım sırrım ermiyor .her partiyle temasa geç sonra çık hiçbir yer olmazsa diye mhp den aday ol Mhp de bunu kabul et bunun anlaşılabilir hiçbir yanı yok mudanyalıları aptal yerine koy 70 yaşında 2 dönem belediyecilik yapıp halka hal hatır sorup kahvede iki muhabbet et dönemleri bitti artık bırakın bu işleri artık Erol abiye oyumu vermeyeceğim
 
 
+5 #4 serdar 26-12-2013 11:14
Ölene kadar aşık olamazsın
Birisi çıkar onu anlayamazsın
Sen o tür oyunlara katlanamazsın
Senin bir kalbin var var var…

Hadi diyelim birçok deli sevdi
Senin için her şeyi her şeyi verdi
Ya bir gün olur sana bel kıvırırsa?
BİNLERCE DANSÖZ VAAARRR
 
 
+11 #5 Eski Mudanyalı 26-12-2013 12:41
10 yılda ne yapılmışta insanlar tevecüh gösteriyormuş, bu sefer karnı tok mudanyanın bunlara mevcut belediye başkanıyken kaybedilmiş şimdi ne olduda seçilecek. Bu seçimin galibi belli kimse 2009la karıştırmasın her yönden ;) MHP tabanı bile oy vermeyecek.
 
 
+6 #6 esencan 26-12-2013 17:31
akp nin ekmeğine yağ sürmeye devam. Sosyal demokrat bir ilçede yine Erol bey desteğiyle akp oyunu.... K. Yılanlı da
yanınızda, ekip tamamdır. Ne günlere kaldık....
CHP liler uyanın artık, partinize ve adayınıza sahip çıkın.
Geçen dönemdeki aynı oyun yine tezgahlanıyor. Bozun şu oyunu............
 
 
+7 #7 nemi 26-12-2013 18:09
şimdiye kadar ne yapmışki sn. DEMİRHİSAR mudanya halkından oy bekliyor.sn DEMİRHİSARın malum çevresi aylarca yapay gündem oluşturarak insanların ve bazı partililerin kafalarını karıştırarak kirli bir siyaset yapmıştır. kendi görüşüm olarakta 70 yaşında ve bir kaç dönem belediye başkanlığı yapmış ve mudanyaya gerekli hizmeti verememiş bir adayın peşinden gidenlerin asıl amacını değerli mudanyalı halkı gayet iyi biliyorudur
 
 
+5 #8 deniz yürekli 26-12-2013 20:41
bir duruşu olmalı insanın bir bakış açısı ya sağcısındır ya solcusundur,ya halk adamısındır her daim halkın yanında ya da sizin gibi seçime yakın halkçısındır seçim zamanı her yerdesindir artık Mudanya bir duruşu olan lider arıyor,duruş derken tabi bazıları gibi menfaati hangi partideyse orada duran değil saygılar
 
 
+1 #9 Mudanyalı 26-12-2013 22:21
MHP'ye mutlaka kızmamak gerek onlar kendi açılarından en doğrusunu yapıyor. Fakat birde gerçekler var oda Mudanya ! MHP'nin Erol Demirhisar'ı aday göstermesi ne kadar doğal ve doğruysa, Mudanya halkının oy VERMEMESİ'DE okadar doğal, gözlemlediğim kadarıyla yakın yol arkadaşları dahil çok rahatsız. ''CHP'den aday olması için çaba sarfettik olmadı ve şuan MHP'den aday olması çok yanlış'' diyenleri dinliyoruz. Siyasette yeter demeyenleri hep gördük sonları çok acıklı bitti, 2 dönem belediye başkanlığı yapmış birinin bu şekilde önümüzdeki seçimlerdeki hazin sonu beni bile üzüyor.
 
 
-1 #10 spartacus 26-12-2013 23:02
siyasi hayatınızı "akp'ye seçim kazandıran başkan" olarak sonlandırmaya değer mi sayın demirhisar? çünkü eğer akp yeniden kazanırsa bunun tek sorumlusu siz olacaksınız!
 
 
+1 #11 onaltıbuçuk 27-12-2013 00:28
Erol Demirhisar'ın mudanyanın iliğini kurutma çabalarının devamını izliyoruz ama Mudanya'lı bilinçli seçmen bu tuzaklara gelmeyecektir. Daha doğrusu Mudanya'yı seven hiç bir insanın artık Erol Demirhisar'ın bu saçma oyununa ortak olacağını zannetmiyorum.
 
 
-6 #12 görüş 27-12-2013 01:07
mudanya tarihinde görülmemiş bir yolsuzluk şaibesiyle sarsılırken ülke gündemi de mudanyadan daha beterken hala mudanya belediyesinin a.k.p nin alacağını söylemek bana aziz nesinin sözlerinin haklılığını aklıma getiriyor hiç kimse kusura bakmasın bu sefer mudanya belediyesi m.h.p nin olacak belediyecelik nasıl yapılır halkımız görmüş olacak hemde beyaz masa kurmadan.
 
 
-5 #13 mehmet145 27-12-2013 01:25
hasan aktürk'e oy verirsiniz kaç yaşında bakmazsınız mudanya'ya bişey yapmışmı hayır ? chpliler kendilerine güvenmiyor neymiş akpye yarayacakmış. iyi çalışın siz kazanın birader.
 
 
-2 #14 mudanyalı1616 27-12-2013 12:38
sağcı solcu diye buraya yazan arkadaşlara sesleniyorum burdaan sizin adaylarınızında a nerden geldiği belli
 
 
-2 #15 kadir 27-12-2013 16:45
70 yaşında ki bir insanın hala bu kadar koltuk hırsıyla çıldırıp her partiye saldırması ve üstüne üstlük 5 yıl ortada görünmeyip seçim zamanı halkın teveccühü diye konuşmak zaten herşeyi ortaya koyuyor yazık
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU