Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2013 Yılı Haber Arşivi Bursaspor'un Asları Mudanya’da

Bursaspor'un Asları Mudanya’da

E-posta

Mudanya 1922 Mütarekespor Başkanı Fatih Pulat’ın organizasyonunda Mudanya’ya gelen Bursasporlu 5 futbolcu Kaymakamlığın ardından ziyaret ettikleri Şükrü Çavuş-Sait Eroğlu İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettiler.

Bursaspor’un başarılı Kaptanı İbrahim Öztürk, Tuncay Şanlı, Ferhat Kiraz, Enes Ünal ve Harun Tekin’in Mudanya’da ilk durağı Kaymakamlık binasında Kaymakam Orhan Çiftçi’yi ziyaret oldu. Kaymakam Çiftçi ile birlikte Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk futbolcuları çiçekle karşılarken futbolculardan İbrahim ve Tuncay Kaymakam ve Belediye Başkanına imzalı formalarını hediye ettiler.

Kaymakam Orhan Çiftçi Bursasporlu Futbolcular Başkan Hasan Aktürk ve 1922 Mütareke spor kulüp başkanı Fatih Pulat ile

Kaymakam Çiftçi Bursaspor’un Birinci Lig’in olmazsa olmaz takımlarından biri olduğunu, kendisinin Fenerbahçeli olmasına karşın Bursaspor’a büyük bir bağlılığı olduğunu belirtirken Başkan Aktürk’le birlikte kendilerine maçlarında başarılar diledi.
 

Daha sonra Şükrü Çavuş Sait Eroğlu İlk Okulu’na geçen Bursasporlu futbolcular burada minik öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılanırken, futbolculardan kollarına ve defterlerine imza aldılar. Okul Müdürü İsa Afşin ve Okul Aile Birliği Başkanı Perhan Baytekin’in hoş geldiniz konuşmasının ardından futbolcular Mudanya Belediyesinin aldığı içecekleri öğrencilere dağıtırken hayli zorlandılar, öğrenciler içecekler yerine kendilerinden imza istediler.

1922 Mütarekespor Başkanı Fatih Pulat ziyaret konusunda, “Şükrü Çavuş İlköğretim Okulu Mudanya için çok önemli olup Mudanya eğitimine ciddi katkılarda bulunmuş ve birçok Mudanyalıyı mezun etmiş bir okul, Bursasporlu kardeşlerimizi Okul Aile Birliği Başkanımızın ricası ile getirdik ve kendilerinin okul için onlardan destek isteyecekler ve futbolcu kardeşlerimiz de ellerinden gelen desteği okulun eksikleri için vereceklerdir” dedi. 

Öğrenciler Bursasporlu Futbolculara Büyük İlgi Gösterdi.

Bursaspor Kaptanı İbrahim, “Bugün burada Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın yanı sıra okulda da büyük ilgi gördük arkadaşlarım adına teşekkür ederiz. Okulun eksikleri konusunda Müdür beyle görüşüp elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız, bu tür bir organizasyonda bulunmak bizim için önemli, bizler de bu sınıflardan yetiştik, biz burada minik kardeşlerimizle iç içe ve destek olmak için buradayız” dedi. 

Bursasporlu futbolcular

 

Son Güncelleme ( Cumartesi, 28 Aralık 2013 22:12 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Poyraz69 29-12-2013 21:22
Bursasporlu futbolcuları Fatih Pulat başkan getiriyor,Hasan Aktürk çıkmış konuşma yapıyor,aynı okul müdürü gibiydi,aslında seçimlerden sonra ŞükrüÇavuş ilk okuluna müdür olabilir,çünkü bildiği bir iş,zorlukta çekmez,Muhalefe t partileri adaylarını açıklamış,AKP hala neyi bekliyor anlamak mümkün değil,Yolsuzluk olaylarına karışmamış ve göz yummamış bir aday bekliyoruz aksi taktirde oylar başka yerlere kayabilir....
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU