Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Türkiye - Tayvan Dostluk Konseri Cuma Günü

Türkiye - Tayvan Dostluk Konseri Cuma Günü

E-posta

Türk ve Tayvan Kültür Etkinlikleri kapsamında Tayvan’ın en ünlü koro grubu Mixed Choir Of Tyfae, Miss Hsu şefliğinde Mudanya Belediyesi’nin katkılarıyla 25 Temmuz 2014 Cuma akşamı Mudanya’da dostluk konseri vermeye hazırlanıyor.

Türkiye -Tayvan Dostluk Konseri’nde Mudanya Kültür ve Sanat Derneği TSM Korosu da sahneye çıkarak şarkılarını dostluk adına seslendirecek.

Mudanya Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde verilecek olan konser öncesinde organizasyon sorumlusu Faruk Alkaya ve ekibi, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret ederek konserle ilgili görüşmelerini yaptılar.

Mudanya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ay ile Mudanya Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Hüseyin Çağlayan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Faruk Alkaya, 10 günlük tarihi ve turistik ziyaretler kapsamında Türkiye’de olan Tayvanlıları, bir günlüğüne Mudanya’da ağırlayacaklarını söyledi. Alkaya, buluşmanın dostluk konseri ile pekiştirilmesi noktasında kendilerine destek olan Mudanya Belediyesi’ne Tayvanlılar adına teşekkür etti.

Mudanya'da Türkiye Tayvan Dostluk Konseri Konseri Yapılacak

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ise, barışın ve kardeşliğin başkenti olan Mudanya’da dostluk ve sevgi içeren ilişkileri her zaman destekleyeceklerini belirterek, "25 Temmuz Cuma akşamı Türkiye-Tayvan dostluk kardeşlik etkinliği için de güzel bir gece olacak. Mudanya’mızda artık barış, sevgi, kardeşlik ve dostluk duygularına sonuna kadar yer verilecek. Biz Mudanya Belediyesi ve Mudanyalılar olarak her zaman dostluk kardeşlik ve barışın sonuna kadar egemen olduğu bir Mudanya yaratmak için çalışıyoruz" dedi.

 

MUDANYA DA TAYVAN TÜRKİYE DOSTLUK KONSERİ YAPILACAK 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 23 Temmuz 2014 03:28 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU