Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya 3x3 Şampiyonu “Alabalık” takımı oldu.

Mudanya 3x3 Şampiyonu “Alabalık” takımı oldu.

E-posta

Mudanya Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü’nün, Mudanya Mütarekesi’nin 92. Yılı kutlamaları kapsamında düzenlediği 3x3 Sokak Basketbolu final maçlarıyla sona ererken, turnuvanın Veteran Erkekler şampiyonu Alabalık takımı oldu.

Mudanya 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvası

Güzelyalı Mahallesi Balıkçı Barınağı’nda kurulan sahada iki gün süren karşılaşmalarda takımlar şampiyon olabilmek için ter döktü. Genç kızlar, Genç erkekler, Yıldız erkekler, veteran bayanlar ve veteran erkekler olmak üzere 5 kategoride yapılan karşılaşmalarda sporcular kıyasıya mücadele ettiler.  İlk gün elemelerin gerçekleştiği müsabakaların ikinci gününde veteran karşılaşmaları ve final maçları gerçekleşti.

‘’SPOR SADECE FUTBOL DEĞİLDİR’’

Turnuvanın ilk gününde konuşan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz sporun sadece futboldan ibaret olmadığını Mudanya halkına sporun tüm branşlarında hizmet vermeyi amaçladıklarını söyledi. Turnuvaya katılan sporculara tek tek teşekkür eden Türkyılmaz, sokak basketbolu turnuvası ile amaçlarının basketbolu Mudanya’da sevdirmek ve amatörce Mudanya halkına spor hizmet vermek olduğunu ifade etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Metin Bağcı basketbolcularla

BAYANLARDA “DİREN GÜNEŞ” ŞAMPİYON

Turnuvanın birinci günü gerçekleşen elemelerin ardından final karşılaşmalarında Genç Erkekler’de “Hayalet Savaşçıları” takımı şampiyon olurken, Genç Bayanlar Kategorisinde “Üçü Bir Arada” takımı birinciliği elde etti. Büyük çekişmelere sahne olan Yıldız Erkekler Finalinde “TED Takımı” şampiyonluğu elde ederken, veteran erkeklerde “Alabalık”, veteran bayanlarda ise “Diren Güneş” takımları birincilik ipini göğüsledi.

Diren GÜNEŞ

“ALABALIK”TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Oldukça renkli görüntülere sahne olan turnuvada dereceye girenlerin ödüllerini Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Ay, Metin Bağcı ve Belediye Meclis Başkan Vekili Erkan Altıntaş ve Basketbol Bursa İl Temsilcisi Ertuğrul Atak tarafından verildi. Turnuvanın sonunda ise Alabalık takımı, elde ettikleri kupayı “Yunuslar” takımına elde etti. Final müsabakalarında eşi forma giyen Bursaspor’un eski takım kaptanı Milli futbolcu Ahmet Suphi Evke’ de heyecan içinde izledi.

 

Son Güncelleme ( Salı, 23 Eylül 2014 11:04 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU