Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Kurban Bayramı Uyarısı

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Kurban Bayramı Uyarısı

E-posta

Yaklaşan Kurban bayramı nedeniyle Kurban satıcıları ile vatandaşların kötü niyetli kişilere karşı bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Destekli Polislik Büro amirliğine bağlı ekipler geçtiğimiz günlerden bu yana Mudanya dolgu alanı ve Güzelyalı piknik alanı karşısında Mudanya belediyesi tarafından oluşturulan Kurban Satış yerlerinde ve vatandaşların toplu olarak alışveriş yaptıkları market ve pazar yerlerinde gezerek satıcı ve alışverişe gelen vatandaşları sahte para, dolandırıcılık, hayvan hırsızlığı konularında bilgilendirmek amacıyla hem sözlü olarak hem de buroşür dağıtımı yaparak uyarıyorlar.


Mudanya ilçe emniyet müdürü Rıdvan Sülün, "İlçemiz de vatandaşlarımızın sağlıklı ve güven içinde bir bayram geçirmeleri için ilçe emniyet müdürlüğü olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgemize gelen hayvan satıcılarımızın kötü niyetli kişilere karşı uyanık olmaları, şüphelendikleri kişi veya kişiler ile olayları 155 no. lu Polis imdat telefonunu arayarak bilgi vermelerini istiyoruz. Aynı şekilde vatandaşlarımızın da duyarlı olmalarını ve sahte para konusunda da dikkatli olmalarını istiyoruz. Hem kurbanlık hayvan satış yerleri hem de alışveriş merkezlerini kontrol ediyor, satıcı esnaflarımız ve vatandaşlarımızın uyarılmalarını sağlıyoruz. Çalışmalarımız bayram süresince aralıksız olarak devam edecek" dedi.
      

Emniyetten Kurban Bayramı Uyarısı

Tarık ARSLAN/MUDANYA 

Son Güncelleme ( Salı, 30 Eylül 2014 11:40 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU