Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya Eğitim Bir Sen Temsilcisini Seçti

Mudanya Eğitim Bir Sen Temsilcisini Seçti

E-posta

Mudanya Eğitim Bir Sen (Eğitimciler Birliği Sendikası) ilçe binasında yaptığı seçimlerde temsilcilik görevine tek liste ile katılan Mehmet Ali Dursun ve ekibi seçildi.

Mudanya ilce sendika temsilciliği bürosunda gerceklestirilen seçime tek listeyle giren Dursun ve ekibi kullanılan oyların tamamını alarak 4 yıllığına temsilcilik görevini üstlendi. Demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimde yeni Eğitim Bir Sen ilçe yönetimi belirlenerek, görev dağılımını yaptılar.

Mehmet Ali Dursun

Mudanya Eğitim Bir Sen Mehmet Ali Dursun, seçim sonrası sendika üyelerini en iyi şekilde temsil ederek haklarını sonuna kadar korumak için her türlü yasal yollarda arayarak gerekli savunmayı yapacağını açıkladı. Dursun “4 yıllığına geldiğimiz görevimizde her türlü fedakârlığı göstererek görev alan arkadaşlarımla birlikte Mudanya Eğitim Bir Sen’i en iyi şekilde yöneterek eğitimci arkadaşlarımızın sesi olacağız. Her türlü sorunların çere olabilmek için çaba sarf edeceğiz” dedi. Başkan Mehmet Ali Dursun ile birlikte, İlçe sekreteri: Ömer Yıldırım, Mali Sekreter: Ogün Karagöz, Teşkilatlanma: Nail Kart, Basın ve İletişim: M. Nedim Olam, Eğitim ve Sosyal İşler: Ersin Güngör, Mevzuat ve Toplu Sözleşme: Yusuf Aydın görev aldılar. 

 

Yorumlar  

 
0 #1 malum sen 02-10-2014 20:43
emir erleri ne zamandan beri sendikacılık yapıyorsunuz? enflasyon farklarını sayenizde alamayan memurlar her gün sizi yad ediyor unutmayın
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU