Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi MUDANYA EMNİYETİNDEN ALO 155 UYARISI

MUDANYA EMNİYETİNDEN ALO 155 UYARISI

E-posta

Emniyet Müdürü Atagün’ün komiser Erkan Dinler ile birlikte gazetecilere yaptığı ziyarette Mudanya Gazeteciler Derneği Başkanı Yavuz Gerçekçi, ilçe basını hakkında bilgi verdi. Dernek yönetimi ve üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gerçekçi, Mudanya’nın huzurlu bir ilçe olmasında emniyet mensuplarının katkısının yadsınamaz olduğunu belirtti.

 

Emniyet Müdürü Abdullah ATAGÜN ve Komiser Erkan DİNLER MGD yi ziyaret etti.

“İHBARLARIN KİMLİKLERİ PAYLAŞILMIYOR”

 
Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Atagün ise, ilçe basını ile uyum içinde çalıştıklarını kaydederek, emniyet uygulamaları ve çalışmalar hakkında gazetecileri bilgilendirdi. 155 Polis İmdat Hattının vatandaş ile polis arasındaki irtibatı sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet verdiğini anımsatan Atagün, 155 hattına yapılan ihbarların hızlı bir şekilde değerlendirildiğini belirterek, ihbarı veren vatandaşların kimliğinin kesinlikle başkaları ile paylaşılmadığının altını çizdi. Ülkede en çok kullanılan acil yardım hatlarından biri olduğu için polis ihbar hattını gereksiz aramalar nedeniyle meşgul etmemeleri konusunda da uyaran Atagün, suça maruz kalındığı ya da suç teşkil eden bir olayla karşılaşıldığında suç işleyen kişi veya kişilerin eşkâl bilgileri ile adres bilgilerini doğru olarak verilmesini istedi.
 
Bu arada okul çevrelerinde gerekli tedbirleri alarak öğrencilerin herhangi bir madde bağımlılığı alışkanlığı kazanmamaları için gereken tedbirlerin alındığını ve sıkça denetim yapıldığını kaydeden İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Atagün, asayiş toplantılarında her konuda emniyetin çalışmalarının büyük önem taşıdığını söyledi.

Kaynak Mudanya Gazeteciler Derneği

Son Güncelleme ( Salı, 02 Aralık 2014 14:52 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU