Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya Belediyesi Hizmetlerine Hız Kazandırdı.

Mudanya Belediyesi Hizmetlerine Hız Kazandırdı.

E-posta

Mudanya Belediyesi basın bülteninden edindiğimiz bilgiye göre 2014 mahalli seçimleri ile birlikte ilçe sınırların daha da genişlediği Mudanya’da yatırımlar hız kazandı. İlçenin turizm potansiyelini öne çıkarmak için kolları sıvayan Mudanya Belediyesi köyden mahalle statüsüne dönen bölgeler de dâhil olmak üzere hizmet yelpazesini genişletti.

CAMİ TEMİZLİĞİNDEN YOL ÇALIŞMASINA DEK HER NOKTAYA EŞİT HİZMET

Mudanya Belediyesi, ilçe genelindeki fiziki çalışmalarının yanı sıra sosyal ve kültürel çalışmalarına da ağırlık verdi.2015 yılı itibariyle ilçeye 50 yeni çocuk parkı ve oyun alanı kazandırmayı hedefleyen Mudanya Belediyesi, tarım alanlarına ulaşımı daha da kolaylaştırmak adına asfalt yenileme çalışmalarına da hız verdi. Temizlik işlerine bağlı birimlerin ilçe geneli ve köylerde yürüttüğü cami temizliğine yönelik çalışmalar da dikkat çekiyor.

 

Mudanya Belediyesi Hizmetlere devam ediyor

TÜRKYILMAZ: NÜFUS ARTIYOR, SORUMLULUK ALANIMIZ GENİŞLİYOR

Belediye olarak hiç bir mahalle ve bölge ayrımı yapmadan 8 aydan bu yana ilçenin dört bir yanına hizmet götürmeye çalıştıklarını ifade eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz,  genişleyen hizmet yelpazesine rağmen hiçbir bölge ayrımı yapmadan belediye hizmetlerini vatandaşa ulaştırma çabası içinde olduklarını söyledi. Türkyılmaz," Mudanya nüfusu 100 binlere doğru hızla ilerleyen bir cazibe merkezi olmaya başladı. Göreve geldiğimiz 8 aydan bu yana istikrarlı ve tarafsız hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediye’ye bağlı hizmet araçlarımız yatırım ve onarım çalışmalarının sürdüğü noktalarda göstermelik değil, hizmet bitene dek faaliyetlerini sürdürüyor" diye konuştu.

Kaynak Mudanya Belediyesi Basın Bülteni,

 

 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU