Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Türkyılmaz'dan Engelliler Günü Mesajı

Türkyılmaz'dan Engelliler Günü Mesajı

E-posta

Başkan TÜRKYILMAZMudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz,  3 Aralık Dünya engelliler günü nedeniyle bir açıklama yayınladı. ‘’Bu anlamlı günde tüm engelli vatandaşlarımızı kucaklıyor ve onların her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum’’ diyen Türkyılmaz,  engelli bireylerin toplumda yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekti. 

Türkyılmaz,  Mudanya Belediyesi olarak engelli vatandaşların daha rahat bir yaşam sürdürebilmesi adına birçok projeyi gündemlerine aldıklarını ifade eden Türkyılmaz, ‘’ Bizler  üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı yerine getirme gayreti içindeyiz. Belediye yönetimi olarak Mudanya’da ki engelleri kaldırmaya çalışıyoruz. Unutulmamalıdır ki her sağlıklı birey bir engelli adayıdır" dedi. 

Son Güncelleme ( Perşembe, 04 Aralık 2014 11:23 )  

Yorumlar  

 
0 #1 mehmet şekerci 05-12-2014 10:33
Ya olduğun gibi görün , ya göründüğün gibi ol Lütfen türbinlere oynamayın samimi değilsiniz bu açıklamayla. Bu mesajı neden Engelliler derneğinde vermediniz de makamınızda oturduğunuz yerde birisi yazdı side okudunuz.Onların içinde olmayan onlarla vakit geçirmeyen anlamaz uzaktan maval okuması kolay.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU