Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya Travel Turkey Fuarı'nda Tanıtılıyor

Mudanya Travel Turkey Fuarı'nda Tanıtılıyor

E-posta

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir - Turizm Fuar & Konferansı, 4 Aralık Perşembe günü İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenlenen törenle kapılarını 8'nci kez açtı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ), Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde organize edilen Travel Turkey İzmir - Turizm Fuar & Konferansı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenleniyor.

Partner Ülkenin İtalya, Partner İlin Adıyaman olduğu Travel Turkey İzmir, bu yıl da çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yaparken, kentimiz Mudanya da ilk kez Mudanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün organizasyonu ile fuarda yerini aldı. 2015 sezonuna ilişkin bağlantıların kurulacağı Turizm Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nın tüm hollerinde birden gerçekleşiyor.

Mudanya'nın turizm, kültür ve tarım potansiyelinin ön plana çıkarılarak tanıtıldığı fuara,  Azerbaycan, Almanya, Arjantin, Bosna Hersek, Cibuti, Güney Afrika, Fransa, Hırvatistan, İngiltere, İspanya, İran, İtalya, Karadağ, Katar, Kenya, Kuveyt, Macaristan, Nijerya, Slovenya, Suudi Arabistan ve Rusya olmak üzere 21 ülkeden satın alma heyetleri katılıyor. 

Travel Turkey İzmir

Travel Turkey İzmir Fuarı Mudanya tanıtım tezgahı

Son Güncelleme ( Perşembe, 04 Aralık 2014 16:02 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU