Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi KESEN "Bebek Katili İle Yapılan Anlaşmalarla Türkiye Karanlığa Sürükleniyor."

KESEN "Bebek Katili İle Yapılan Anlaşmalarla Türkiye Karanlığa Sürükleniyor."

E-posta

MHP Mudanya İlçe Başkanı Yüksel KESEN Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya ilçe Başkanı Yüksel KESEN 11 Ocak ta yapılacak olan kongre öncesi hazırlıkların sürdüğünü 21 aralıkta delege tespitinin yapılacağını, başkan adaylarının çalışmalara başladığını belirterek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

KESEN yazılı açıklamasında ;

"Yolsuzluk ve hırsızlık bu iktidar döneminde açık seçik fütursuzca  yapılmaktadır, 17-25 Aralık operasyonlarıyla bizi yöneten insanların (Başbakan, Bakanlar, Çocukları  vs..) yüce milletimizin paralarını ayakkabı kutularında kaçırdığı kamyonetlerle taşıdılar, fakir fukara  garip gurebanın, tüyü bitmemiş sübyanın hakkını yediler. Ak Saraylarla örtbas etmeye çalışıyorlar. Açık yolsuzluklarının yıldönümünde yaptıkları  hırsızlıklar kara bir leke olarak tarihin sayfalarında yerini asılmıştır.

Ey Milletim hesap günü yaklaşmakta, 2015 yılının Haziranın ayında güç senin elinde olacak. Demokrasinin gereğini yapman için 6 ayın var, iyi düşün! Hiç bir dönemde bu dönem kadar devlet itibarsızlaştırılmamıştır, bebek katili ile yapılan anlaşmalar, bir bölgeye verilen tavizler, yetkilerini kaybeden güvenlik güçlerimiz, ülkemizi sonu karanlık bir yola doğru sürüklemeye çalışmaktadırlar. Karizma peşine düşmüş başbakanın seçimde aklını başına getirecek olan yine yüce milletimizdir,  yolsuzluk ve hırsızlık dönemi 6 ay sonra kapanmış olacaktır." satırlarına yer verdi. 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 15 Aralık 2014 02:36 )  

Yorumlar  

 
0 #1 ÖMÜR TANTEKİN 08-12-2014 22:16
ŞEREFSİZE ŞEREF NEDİR DİYE SORULMAZ
ŞEREFSİZ ŞEREFİN TANIMINI ŞEREFSİZCE YAPAR
BEN LAFA DEĞİL ÜLKEME YAPILAN İHANETE BAKARIM
ŞEREFLİLER TAVİZ VERMEZ ŞEREFİN TAVİZİ YOKTUR
O BİR ÖÇALANDIR APO SİZİNLE GURUR DUYUYOR
VATANINI SATAN İNSAN DİNDEN İMANDAN NAMUSTAN
BAHSEDEMEZ K.ATATÜRK
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU