Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Altepe "Büyükşehir Mudanya'nın Yanındadır"

Altepe "Büyükşehir Mudanya'nın Yanındadır"

E-posta

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman Mudanya’nın yanında olduğunu söyleyerek, ilçeye hizmete devam edeceklerini belirtti.

Bursa’yı yatırımlarıyla geleceğe taşırken, ilçelerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerine devam eden Büyükşehir Belediyesi, Mudanya’nın daha da güzelleşmesi hedefiyle planlanan çalışmalarına devam edecek.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Başkanlığı’nın yeni Yönetim Kurulu üyeleriyle Merinos Parkı'nda bir araya geldi. AKP Parti Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya, Başkan Altepe’ye hedefleri ve faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi.

AKP Mudanya İlçe Başkanı Erdal KAYA Bursa BB. Başkanı Recep ALTEPE yi ziyaretinde

Mudanya’nın Bursa’nın incisi olduğunu vurgulayan Başkan Altepe, yeni yönetime başarılar dileyerek, “En güzel hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz. Hizmette sınır yok. Büyükşehir Belediyesi olarak, Bursa’nın tamamında olduğu gibi Mudanya’da da yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi Mudanya’nın yanında. Birlikte güzel işlere imza atacağız” diye konuştu.
Başkan Altepe, yerelde en önemli gücün artık Büyükşehir belediyeleri olduğunu da sözlerine ekledi.


Mudanya Emekli Astsubaylar Derneği, Mudanya Gazeteciler Cemiyeti, Yıldırım Kent Konseyi ve Bursa Muşlular Derneği üyeleri de Başkan Altepe’yi ziyaret eden konuklardandı. 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 10 Aralık 2014 19:57 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU