Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Başkan Türkyılmaz Yaşlılarla Buluştu.

Başkan Türkyılmaz Yaşlılarla Buluştu.

E-posta

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanlığı Parti Okulu’nun organize ettiği Vefa projesi kapsamında yaşlılar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Tirilye'de düzenlenen kahvaltıya CHP İlçe Başkanı Selahattin Avcı’nın yanı sıra CHP Belediye Meclis Üyesi Akın Poroy ve CHP’li bayanlar katılım sağladı. Nermin Kurdaş, Meltem Core Alat, Erkan Alat, Leyla Savaş ve Osman Gültekin’den oluşan proje grubu 75 yaş üzeri yaşlıları bir araya getirerek, onlara güzel gün yaşattılar. Gerçekleşen Vefa projesi ile parti içi eğitimlerin devam ettiğini dile getiren Proje Danışmanı Fatma Çakır, emeği geçenlere teşekkür etti. Gerçekleşen projenin diğer projelerin gelişmesi açısından önemli olduğuna vurgu yapan CHP İlçe Başkanı Selahattin Avcı, “Yaşlılarımız ile bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyoruz” dedi.  

Başkan Türkyılmaz Yaşlılarla Buluştu.

“SİZLERE VEFA BORCUMUZ VAR”

Proje kapsamında kahvaltıya katılan yaşlılar ile yakından ilgilenen ve sohbet eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “2015 yılında bir projemiz başlayacak. Yaşlılarımız hiç kimseye muhtaç olmayacak. Onların artık bir belediye başkanı var. 2015 yılında söz verdiğimiz evde bakım projesi hayata geçecek. Her ihtiyacınıza koşacağız” ifadelerini kullandı. “Sizler bizleri bu günlere getirdiniz. Bizimde sizlere vefa borcumuz var” diyen Türkyılmaz, “Bundan sonra sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Sizleri asla kimseye muhtaç etmeyeceğiz. Çalışmayı yapan yöneticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Türkyılmaz ve partililer kahvaltı sonrasında yaşlılara hediye paketleri vererek teşekkür ettiler. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı sohbetlerde, Türkyılmaz ve partililer yaşlıların istek ve dileklerini de dinledi.

 

CHP PARTİ OKULU Yaşlılara Vefa Kahvaltısı

Son Güncelleme ( Pazartesi, 15 Aralık 2014 02:41 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU