Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Kaya ve Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Kaya ve Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyaretleri

E-posta

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Teşkilatı'nın tek listeli 5. Olağan Kongresi sonucu başkanlığa seçilen Erdal Kaya’ya sivil toplum kuruluşları tarafından hayırlı olsun ziyaretleri yapılıyor.

AKP Mudanya İlçe Başkanlığını ziyaret ederek "hayırlı olsun" dileklerinde bulunan ziyaretçileri karşılayan Erdal Kaya ve yeni yönetimi ziyaretçilerle Mudanya ile ilgili konularda konukların fikir ve görüşlerini paylaştılar. Kaya kendisine yöneltilen soruları cevaplarken Mudanya için çok çalışıp vatandaşın isteklerini yerine getirme çabası içinde olacaklarını vurguladı. Bu konuda ziyaretçilerin kendisine destek olmasını beklediğini söyleyen Kaya, “Hep birlikte el ele verirsek Mudanya’yı layık olduğu yere taşımamız mümkün olacaktır, sizleri her zaman yanımızda görmemiz bizleri mutlu eder” dedi. Konuklar ziyaret sonrası AKP İlçe Başkanı ve yönetimine başarılar dileyerek ayrıldılar.

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Başkanı ve ekibi Erdal Kaya ve Yönetimini ziyaret ederken
              

AKP ilçe Başkanlığını ziyaret eden kurumlar arasında, Sağlık-Sen İl Başkanı Gökhan Yünkül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Başkanı Fazlı Aydoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mudanya Halk Eğitim Müdürü Remzi Ataman ve yardımcıları yer aldılar.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 15 Aralık 2014 03:50 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU