Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi AVCI Yolsuzlukla Mücadele Haftasında AKP'yi Hedef Aldı.

AVCI Yolsuzlukla Mücadele Haftasında AKP'yi Hedef Aldı.

E-posta

CHP Mudanya İlçe Başkanı Selahattin Avcı.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Selahattin AVCI Yolsuzlukla Mücadele Haftası dolayısıyla yaptığı yazılı basın açıklamasında "AKP 17 Aralık 2013 tarihinde su yüzüne çıkan yolsuzluk, hırsızlık ve rüşvet olaylarında olduğu gibi bugün de yolsuzlukların üstünü örtbas etmenin telaşı içinde olduğunu görüyoruz." dedi.

AVCI açıklamasında;

 17-25 Aralık “ yolsuzlukla mücadele haftası’nda” demokrasiye, insan haklarına, barışa, kardeşliğe, emeğe, hakka ve hukuka sahip çıkmak mecburiyetindeyiz.  AKP 17 Aralık 2013 tarihinde su yüzüne çıkan yolsuzluk, hırsızlık ve rüşvet olaylarında olduğu gibi bugün de yolsuzlukların üstünü örtbas etmenin telaşı içinde olduğunu görüyoruz.
 

AKP 17-25 Aralık’ın izlerini suç delillerini yok etmeye yönelik operasyonları sürdürmektedir.  İktidar yavuz hırsız misali yolsuzluklarını dillendiren herkesi sindirmeye, susturmaya çalışmaktadır.  On iki yıldır iktidarda olan bugünkü hükümetin gözünde; yolsuzluklarını ortaya çıkaran savcı suçlu, operasyon yapan polis suçlu, muhalefet partileri suçlu, yolsuzluklarını haykıran millet suçlu, hatta düne kadar aralarında su sızmayan cemaatler suçlu…

 Ancak, yavuz  hırsız ne yaparsa yapsın toplumun birçok kesiminde “ Her yer rüşvet, her yer yolsuzluk” sesleri yükselmektedir.  “Gün gelecek devran dönecek AKP halka hesap verecek” umudu her geçen gün daha da artmaktadır.  Ülkemizde binlerce insanımız, AKP’nin rüşvet ve yolsuzluklarını dile getirdiği için yargılanmakta hapse atılmaktadır. Hatta Mudanya’da da bu yüzden onlarca insan yargılanmaktadır.  Hırsız var demenin suç olduğu bu ülkede; sormak istiyorum, hırsızın hiç mi suçu yok?  “Yolsuzlukla mücadele haftasında ” milletin parasını talan edenlerin, ar damarı çatlamış hırsızların, bir gün mutlaka halka hesap vereceklerini dile getirmeliyiz.
 Hz. Muhammed’in “Devletin makamlarından bir hırka bile aşıran savaşta ölse bile şehit olamaz” sözüyle herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. " satırlarına yer verdi.

 

Son Güncelleme ( Salı, 16 Aralık 2014 13:38 )  

Yorumlar  

 
0 #1 Ferdii 16-12-2014 22:18
Once kendi pisliginizi temizleyin, arinin temiz olun sonra baskalarini suclayin. Herzaman baskasi kotu kendiniz cok temiz gibi davranmayin. Biktik artik temiz politikacilar durust insanlar iyi seyler duymak istiyoruz. Neden biz siz kavramina sarilmis gidiyorsunuz? Beraber, birlik, baris, saygi, sevgi olsun. Hep olumsuz negatif konusmalar, birazda positif olumlu olalim. Daha guzel gunler bizim olsun.
 

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU