Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanyaspor kahvaltıda moral depoladı

Mudanyaspor kahvaltıda moral depoladı

E-posta

Bal liginde mücadele veren Mudanyaspor geçtiğimiz hafta deplasman da karşılaştığı Çayırovaspor karşılaşmasında elde ettiği farklı galibiyet serisini bu haftada kendi sahasında ağırladığı Leventspor karşılaşmasını da farklı kazanarak yoluna devam etti.

Güzelyalı'  kendilerine maç öncesinde verilen kahvaltıda bir araya gelen Mudanyaspor kafilesi burada moral depoladı. Kulüp başkanı Rüştü Cozlan ve teknik direktör Hüseyin Hürsoy ile Mudanyasporlu diğer idareciler kendilerine verilen kahvaltıda galibiyet sözü vererek taraftarlarının da desteği ile çıktıkları Levent spor karşısında adeta gol olup rakip kaleye yağdılar.

İlk yarıda başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten kulüp başkanı Rüştü Cozlan açıklamasında,"Mudanyaspor olarak çok güçlü bir takım olduklarını ve bugüne, sayısız şampiyonluklar yaşamış bir kulüp olarak geldiklerini ve bugünde hedeflerinde yine şampiyonluklar bulunduğunu belirterek bazı yaşanan şanssızlıkları artık geride bıraktıklarını ve geçtiğimiz hafta yapılan Çayırovasporu çok farklı geçtiklerini ve bugün Mudanya Belediyesi ilçe stadında Leventsporu ağırladıklarını ve bu karşılaşmayı da farklı kazandıklarını" belirtti.

Mudanya Spor Kahvaltıda Moral Depoladı

BOL GOLLÜ KARŞILAŞMALARA DEVAM

Kulüp başkanı Cozlan," Mudanyaspor olarak gol yollarında büyük şanssızlık yaşıyoruz. Bunları da aşmaya başladığımızı sanıyorum, bol gollü karşılaşmalara imza atıyoruz. Mudanya bence eski kimliğine kavuşmaya başladı, bizlere destek veren Mudanyalı taraftarlarımıza da bizleri yalnız bırakmayarak desteklerini sürdürdükleri için teşekkür ediyor ve bizleri desteklemeye devam etmelerini istiyorum. Geçtiğimiz hafta deplasmanda karşılaştığımız Çayırovasporu 7-1 gibi çok farklı bir skorla geçerken bugün Mudanya Belediyesi İlçe stadımızda ağırladığımız Leventsporu da 5.0 gibi bir skorla geçerek yolumuza emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyoruz, bu devam edecek ve Mudanyaspor bu sezonu en iyi derece ile kapatacaktır. Bizlere güvenilmesini istiyoruz" dedi. 
    

 Tarık ARSLAN/MUDANYA 

Son Güncelleme ( Salı, 16 Aralık 2014 16:32 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU