Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Zabıta İzinsiz Reklam Tabelalarına Savaş Açtı.

Zabıta İzinsiz Reklam Tabelalarına Savaş Açtı.

E-posta

Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçenin uygunsuz yerlerinde bulunan ve yaşamı olumsuz yönde etkileyen reklam, afiş ve tabelalara adeta savaş açtı. 

Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçenin merkez ve mücavir alan sınırları içinde bulunan tüzel ve gerçek kişilere ait bina ve alanlar ile kamuya açık alanlarda izinsiz yada uygunsuz durumda bulunan ilan, reklam tabelalarını kaldırıyor. Kent estetiğini ve vatandaşların kentteki yaşamını olumsuz yönde etkilememesi amacıyla, yollara, yaya kaldırımlarına, kamuya açık alanlara, parklara, yeşil alanlara izinsiz olarak asılan ilan, afiş ve tabelaları ile izinsiz dağıtılan el ilanları belediye Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kaldırılarak gerekli cezai işlemlerin uygulanıyor.

İiznsiz reklam afiş ve tabelalarını zabıta söküyor

“İŞGALLERİNDE ÖNÜNE GEÇİYORUZ”

Sürdürülen çalışmalar ile birlikte reklam konusunda izinsiz yapılan işgallerinde önüne geçtiklerinin altını çizen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Hiçbir kimsenin, barış ve kardeşliğin başkenti olan Mudanya’mızın görünümünü bozmaya ve halkımızın huzurunu kaçırmaya hakkı yoktur. Mudanya Belediyesi olarak bu tür yaklaşımlara kesinlikle göz yumulmayacak ve görüldüklerinde hemen kaldırılacaktır. Zabıta ekiplerimizin bu yöndeki çalışmaları aralıksız devam edecek” diye konuştu.

Mudanya Belediyesi Basın Bülteni

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 17 Aralık 2014 15:47 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU