Mudanya Haber Arşivi

_

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Mudanya Haber Arşivi 2014 Yılı Haber Arşivi Dinçspor, Fenerbahçe’yi ağırlayacak

Dinçspor, Fenerbahçe’yi ağırlayacak

E-posta

Mudanya Belediyesi Dinçspor Kadın basketbol takımı Cumartesi günü saat 14.00 te Mudanya Spor Salonunda güçlü rakibi Fenerbahçe Koleji ile karşılaşacak.

Karşılaşma için son hazırlıkları ve antrenmanlarını gerçekleştiren Dinçspor Kadın Basketbol Takımı Mudanyalılara güzel bir basketbol karşılaşması sunmak için çalışmalarını antrenörleri Mehmet İshak Erdinç ve Sümer Gökşingöl nezaretinde aralıksız olarak sürdürüyor.Takımın iyi durumda olduğunu belirten Antrenör Erdinç, “Güzel geçen bir tatil sonunda çalışmalarımızı sürdürüyor ve başarıya ve galibiyet odaklı çalışıyoruz" dedi. Ligin ilk yarısını 6. sırada tamamlayan Mudanya temsilcisi, ligin ikinci yarısını Fenerbahçe Koleji karşılaşmasıyla başlıyor. Lig arasında TED kolejinden Gülnur Akpınar'ı kadrosuna dahil eden Mudanya Belediyesi Dinçspor Kadın Basketbol Takımı, Fenerbahçe karşılaşmasına hazır olduğunu gösterdi.

BAŞKANDAN MAÇA DAVET

Mudanya Belediye ve Dinçspor Kulübü Başkanı Hayri Türkyılmaz," Takımımız Mudanyalı sporseverlere basketbolu sevdirmeye başladı. Her geçen gün karşılaşmalara katılarak desteklerini yoğun olarak veren Mudanyalı taraftarlarımızı Cumartesi günü saat 14.00 Spor Salonunda ki karşılamaya bekliyor ve takımlarını desteklemelerini istiyorum” dedi. Basketbol takımının güven veren ve başarı çıtasını her geçen gün yükselttiğine vurgu yapan Türkyılmaz, “Takıma verilen desteklerin arttığını görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Diğer taraftan alt yapısının da gün geçtikçe güçlenmesi Mudanya’da basketbolun sevilmeye başladığının bir göstergesidir "dedi. 

Dinç Spor Kulübü

Son Güncelleme ( Salı, 23 Aralık 2014 23:53 )  

Diğer sitelerimiz

www.mudanya.gen.tr
Güncel Mudanya Haberleri.
www.mudanyahaberarsivi.gen.tr
Mudanya Haber Arşivi
www.mudanyarehber.net
Mudanya Haber Arşivi

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU